Blank Rím víta právnik v oblasti športového práva David Moreno v kancelárii v New Yorku

Blank Rome LLP oznámil, že David A. Moreno, Jr., sa pripojil k kancelárii firmy v New Yorku ako partner v skupine komerčných sporov a ako člen tímu firmy v oblasti športového práva. Moreno je skúseným prokurátorom, ktorého prax pokrýva obchodné súdne spory, obranu bielych golier, zákon o službách, športové právo a riadenie reputácie. Pred vstupom do Blank Rím bol David partnerom spoločnosti Brown Rudnick LLP.

Moreno začal svoje povolanie ako pomocný okresný prokurátor v okresnej prokuratúre na Manhattane, kde bol členom súdneho úradu 50. Počas tohto obdobia úspešne vyšetroval a stíhal oveľa viac ako 1200 trestných prípadov a pokúsil sa o 13 prípadov.

„Sme nadšení, že môžeme privítať Davida v našom firme a národne uznávanom súdnom tíme, ktorý v súčasnosti zahŕňa oveľa viac ako 300 právnikov v 14 kanceláriách našej firmy,“ povedal Grant S. Palmer, manažérsky partner a generálny riaditeľ spoločnosti Blank Rome. „Davidova šírka skúseností a odhodlanie pomáhať svojim klientom orientovať sa v ich zložitých potrieb súdnych sporov a služobných právnych predpisov bude silným doplnkom našej poprednej komerčnej skupiny súdnych sporov a tímu športového práva.“

Prax Moreno pokrýva mnoho oblastí vrátane obchodných súdnych sporov, obrany bielych golierov, ochrany intelektuálneho domu, daňového práva, športového práva, riadenia záznamov a investičných sporov. Radí klientom v rôznych domácich a medzinárodných záležitostiach bielych golierov vrátane podvodov v oblasti zdravotníctva, podvodov s cennými papiermi a iných finančných zločinov. Pokúsil sa o rozsudok mnohých trestných a občianskych záležitostí – jeho významná skúšobná skúsenosť ako prokurátor, pozornosť k detailom a služba Acumen z neho robí impozantného a skúseného súdneho zástupcu.

Moreno tiež dodával poradcu rôznym začínajúcim podnikom a inštitucionálnym investorom v právnych záležitostiach a službách. Úzko spolupracoval so spoločnosťami v akcii na diskriminácii na základe rasy a pohlavia, najmä povzbudzujúcich rozmanitých, spravodlivých a inklúznych („de & i“) politík správnej rady a nápravných opatrení týkajúcich sa riešenia sporov, ako aj s úzky sprostredkujte záväzok a investície na riešenie týchto otázok akcionárom a verejnosti.

“Z Davidovo vynikajúceho prostredia ako úspešného asistenta okresného prokurátora po jeho súkromnú prax, jeho rozmanité súdne skúsenosti z neho urobili dokonalého súdneho zástupcu a dôveryhodného poradcu, ktorý je adept v riadení veľkej škály záležitostí s vysokými záležitosťami,” uviedol Jayme Butcher, partner a spolupredseda skupiny pre obchodné spory spoločnosti. „Jeho silná prax v oblasti služieb tiež dopĺňa jeho skúšobnú prácu a prináša našim klientom osobitnú hodnotu. Sme nadšení, že ho máme na palube. “

V priebehu svojho povolania ako súdneho sporu Moreno vyvinul doplňujúce zameranie v oblasti športu a zábavy. Ako certifikovaný zmluvný poradca v Národnej asociácii basketbalu, Národnej futbalovej ligy a Národnej vysokoškolskej atletickej asociácie David zastupuje športovcov v právnych aj riadiacich kapacitách. Dohodol a dodal poradcu o marketingových dohodách a hraných zmluvách pre športovcov. David sa tiež zaoberal súdnymi spormi s vysokým podielom týkajúcim sa športu, vrátane poradenstva jednotlivcov vo federálnom vyšetrovaní basketbalovej korupcie na vysokej škole a zastupovania významného športovca v protiprávnom sporu o vyhostenie. Morenoova prax sa nedávno zamerala na krízu a riadenie reputácie pre celebrity, jednotlivcov, športovcov a spoločnosti s vysokou hodnotou.

“Poznám Blank Ríma už roky a vždy som bol potešený ich talentom a kolegialitou najvyššej úrovne,” dodal Moreno. „Ako bývalý športovec uznávam hodnotu vysoko výkonného tímu a bol priťahovaný k silnej kultúre spolupráce firmy a jej odhodlaní k inkluzívnemu prostrediu. Som nadšený, keď začnem pracovať so svojimi novými kolegami v celej firme. “

Popri svojej praxi je Moreno športovým agentom, podnikateľom, motivačným rečníkom a mentorom. Spolužíva televíznu reláciu, ktorá beží na Apple TV a LinkedIn Live, ktorá sa zameriava na podnikanie. David je tiež nadšený obhajovaním nedostatočne zastúpených komunít. Hovoril medzinárodne o DE&I a povzbudil spoločnosti v oblasti retenčných iniciatív, ako aj aktívne sa zameriaval na pro bono záležitosti a iniciatívy v rámci miestnych komunít v New Yorku.

Moreno získal J.D. na University of Miami School of Law a jeho B.A. z Long Island University (Liu) Post.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.