Flashback Friday a Rer na iných miestach

Hej a potešený piatok! Včera som sa vrátil na Long Beach v Kalifornii okolo 18:00. domov, sladký domov. (Nežijem v LBC, ale má to moje srdce.)

Moje najaktuálnejšie videá

Tvárová maska ​​na beh alebo chôdzu vonku tipy
Nápady na masku tváre na beh alebo chôdzu vonku počas vypuknutia koronavírusu. Musíte nosiť masku na tvár a najlepšie možnosti pre bežcov.

Viac videí

0 sekúnd po 7 minútach, 15 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho tréningu 6
01:19

Živý
00:00
08:21
07:15

Cestou domov som sa zastavil v obchode na rýchly výlet s potravinami. Potrebujem zásoby na víkend! A potom sa to stalo …

Busted! Viním Benovi za Oreos, ale nepotrebovali sme aj zmrzlinu Snickers.

Je iróniou, že som sa dnes ráno vážil a bol som veľmi potešený číslom. Tento beh, jesť (zmrzlina Snickers), opakovaná strava funguje!

Tento víkend som preteky tiež pripravil PB Rice Krispies. Je to veľmi holý závod Bones Trail, takže musíte priniesť svoje vlastné veci a jediní bežci nastavujú pomocnú stanicu, ku ktorej všetci prispievame.

Teraz mám veľa práce, ktorú môžem urobiť pre svoju náborovú prácu (robím zmluvnú prácu pre svoju starú spoločnosť) predtým, ako sa dnes večer opäť vydám z mesta.

Najbláznivejší týždeň môjho života má ešte jednu obrovskú prekážku pred jeho dokončením – um, môj prvý závod s 30 míľami! <- O oveľa viac na to za trochu viac. Ale svoj deň som začal s videom Fitnessglo, aby som udržal ľahké. Flashback piatok! Pred tromi rokmi som dnes žil v Columbii v štáte MD a išiel som na biele víno v Woodsovej udalosti, kde som sa opil a potom som išiel do obchodného centra. Rer na internetovom stroji… Mizfit má dnes môj recept na cookie NO Bake Tina ma požiadala, aby som urobila v nedeľu príspevok na torte mrkvy N 'Cake, ktorá je neuveriteľne zábavná! Skinny Runner má tu niektoré z mojich obľúbených melódií Otázka: Oreos alebo Snickers zmrzlina? Áno, musíte si vybrať. Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Neustále sa rozhodnite pre tieto: Zlatý retriever neberie jeho liek Zlatý retriever neberie jeho liek Zlatý retriever nebude jesť svoje tabletky. Pokúsil sa dať svoj liek do hot doga, kuracie mäso a on to vedel! Ani nebude jesť Spustiť jesť opakovať otázky a ma-may, časť 1 Spustiť jesť opakovať otázky a ma-may, časť 1 May otázky a odpovede - 1 vaše otázky z boxu na Instagrame Eat Eat Opakovanie. Hovoríme o tom, čo som urobil Najlepší kužeľ hanby alternatív pre psov Najlepší kužeľ hanby alternatív pre psov Najlepší kužeľ hanby alternatívy pre vášho domáceho psa po operácii. Možnosti mäkkého goliera, ako zabrániť tomu, aby váš domáci pes olizoval rany a Beh na ostrove Marco Florida 2021 Beh na ostrove Marco Florida 2021 Kde bežať na ostrove Marco Island Florida. Prevádzka nápadov na cestovanie a letné plážové výlety. Florida Run Blog a Môj domáci pes potrebuje prekážať pre chôdzu alebo beh so svojím šteniatkom Môj domáci pes potrebuje prekážať pre chôdzu alebo beh so svojím šteniatkom Chôdza pre domácich miláčikov potrebuje haves. Požiadali ste o moje nápady na vybavenie na beh so svojím domácim psom - tu je zoznam mojich obľúbených vodít, col Top 11 častí Hamiltona MusicalTop 11 častí Hamiltona Musical Top 11 najlepších citátov od Hamiltonu a moje obľúbené časti videnia Hamiltona osobne v Los Angeles Pantages ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.