Ďalší škandál s doplnkom?

od John Meadows

Možno si spomeniete, že v roku 2016 som bol zaradený do hroznej okolnosti vrátane výrobcu doplnkov. Práve som, pracoval som pre podnikanie s názvom Prime Nutrition a navrhol pre nich niektoré vzorce. Z mnohých dôvodov som začal byť podozrivý a platený, aby som si vyriešil produkty, aby som zistil, či sú v produkte skutočne príslušné komponenty a dávky. Zlyhali nešťastne. To, čo bolo na štítku, nebolo vo výrobkoch. Stále mám výsledky testov. Také jednoduché. Výrobcom záujmu boli Duracap Labs. Prevádzali ich Wes Hauser, ako aj Ben Mesika. Wes pripustil protiprávne konanie.

Nakoniec tu je citát od spoločnosti WES Houser z Duracap v tejto veci:

„John Meadows priamo obvinil Duracap z toho, že nedostal hladinu čaju v Intra-MD EAA+. Vzorky intra-MD EAA+ boli zaslané na testovanie a overili, že tomu tak bolo skutočne. Aj keď táto okolnosť bola poľutovaniahodná pre zákazníkov spoločnosti Prime Nutrition, ubezpečujeme sa, že akýkoľvek typ, ako aj všetky produkty, ktoré vytvárame, uspokojí to, čo je uvedené v jeho produktovom štítku v budúcnosti. “

Rozhodol som sa, že nebudem podniknúť právne kroky, tak dobre, ako som išiel na ceste. Neskôr by sa obvinili z federálnych poplatkov za vloženie nezákonných látok do doplnkov, ktoré sú pre zákazníka známe. Môžete sa o tom pozrieť tu alebo mnoho ďalších zdrojov.

Wes Hauser nakoniec predložil ponuku s vládou, ktorá im pomáha v jednej ďalšej situácii, ako aj zľahka vystúpila. Môžete sa o tom pozrieť tu. WES sa potom znovu objavil a začal s novým obchodom s názvom Nutracap Labs založený aj z Atlanty. Začal som počuť, že je hneď v podnikaní, a to bol typ šokujúceho čestne, zabezpečený vzor.

V novembri minulého roka bola Nutracaap Labs skontrolovaná FDA. Výsledkom bolo varovný list. Výstražné listy môžu byť bežné, najmä po roku 2010, keď agentúra FDA vydala konkrétne skvelé postupy výroby (GMP), že požiadavka na zdokumentovanie, dodržiavanie, atď. Mnoho veľkých obchodných listov, ktoré sa zmenili na nové pravidlá. Domnievam sa, že vo všeobecnosti s najväčšou pravdepodobnosťou viac ako 95% dostupných výrobcov vykonáva fantastickú úlohu, ako by sa malo tlieskať.

Tento výstražný list má však problémy, ktoré sú mimoriadne alarmujúce pre tých, ktorí sú oboznámení s výrobou. Nebol to len list „upratať si papierovanie“.

FDA vysvetľuje množstvo extrémne týkajúcich sa problémov, dva z väčších problémov zahŕňajú:

1.) BPR (záznam o výrobe šarže), ako aj štítky produktov sa nezhodujú. BPR je to, čo sa používa na skutočne miešanie a vývoj produktu, je to recept. Takže to, čo bolo vyvinuté, ako aj vložené do fliaš, nie je to, čo je na štítku v náhodných dávkach, ktoré FDA odobrala. Dovoľte mi, aby som to zopakoval, čo je na štítku, nie je vo fľaši. Toto bol náhodný odber vzoriek. Je rozumné predpokladať, že mnoho ďalších výrobkov by prestalo fungovať, ak by boli na základe toho testované.

2.) Testovaný produkt je tiež identifikovaný ako „falšovaný“, pretože v ňom bol objavený DMHA (neschválený stimulant). Falšujúci produkt bol pre majiteľa predchádzajúcim trestným činom, avšak stále sa to deje, napriek obvineniam z minulých rokov. Opäť platí, že ak to nie je na štítku, nemá sa vložiť do obdobia doplnku. Zrejme to nie je na štítku, ako aj to, že by sa nemal umiestňovať do výživy.

POZNÁMKA: Presné testované výrobky, ako aj komponenty sa v liste upravujú. Toto je na ochranu značiek, ale nakoniec sa môže nakoniec stať verejnosťou.

Práve tu sú ďalšie trestné činy, pokiaľ ide o nedostatok testovania, štítkov, skutočne akéhokoľvek druhu kontroly vysokej kvality atď., Ale chcel som poukázať na závažnejší problém, ktorý je práve tým, čo je vo fľaši Zhodujte sa s tým, čo je na štítku. FDA tento kryštál odstránil pri náhodnom vzorkovaní.

Fakty tu hovoria samy za seba. Malo by to byť pre vás ako spotrebiteľ neprijateľné, ako aj my sme ďaleko za hranicami „Bola to jednoduchá papierovacia chyba“ od niekoho, kto vykonával niekoľko výrobných operácií. WES má tiež Genone Labs FYI.

Rovnako je sklamaním, že za predpokladu, že tu sú história, doplnky by sa vybrali na podnikanie, ako je táto, predpokladám však, že koncepcia zarábania viac peňazí (lepších marží) môže byť pre niektorých celkom presvedčivá.

Som si istý, že vyjde, ktoré značky využívajú laboratóriá NutraCap, aby ich výrobky pomerne rýchlo urobili. Uvidíme, čo sa stane.

Leave a Reply

Your email address will not be published.