Sú prijal zdravotné a wellness prijímanie Marka Hunta vrahom okupácie?

Aktualizácia 10. októbra 2017 – Dnes sa zistilo, že UFC vytiahla vyhľadávanie značky z jeho ďalšieho usporiadaného zápasu z dôvodu nižšie uvedených sťažností na zdravie a wellness.

________________________________________

Tento týždeň najstarší konkurent v zozname UFC urobil úprimný, ale znepokojujúci vstup.

V príspevku uverejnenom pri hlase hráčov vystavuje vyhľadávanie, že má ťažkosti s kognitívnym poškodením s ťažkou váhou, ktorá si všimla

“Niekedy nespím dobre.” Môžete ma počuť, ako začnem koktať, rovnako ako mi slam moje slová. Moja pamäť už nie je taká veľká. Nepamätám si niečo, čo som včera urobil, ale môžem mať na pamäti svinstvo, ktoré som robil pred rokmi ako pred rokmi. To je len cena, ktorú som zaplatil – náklady na to, že som bojovník “

Zrelé slová, koktané reči, ako aj problémy s pamäťou sú spojené s tým, že sú „punč“ alebo oveľa presnejšie CTE. Nerobím diagnostikovaním hľadania s týmto stavom, ale akýkoľvek typ lekára, ktorý je požiadaný o indikáciu Huntovho lekárstva, by bolo nedbanlivé, že by sa subjekt nezúčastnil.

MMA je, rovnako ako veľký regulovaný šport. Regulačné orgány existujú úplne ako predovšetkým pre bezpečnosť konkurencie. Lekárske požiadavky nie sú alebo nesmú byť procesom gumovej pečiatky.

Huntov ďalší zápas je v Sydney. Bude regulovaný Úradom pre bojové športy v Novom Južnom Walese. Tento právny orgán existuje „na podporu zdravia a wellness, ako aj bezpečnosť súťažiacich bojových športov“.

Úrad varuje lekárov, ktorí naznačujú, že lekársky osvedčenie bojovníka

„Funkciou hodnotenia je nájsť tie osoby, ktoré sú obzvlášť vystavené nebezpečenstvu z dôvodu už existujúcej choroby alebo anatomických abnormalít.

Odborník musí vykonať akýkoľvek druh lekárskych vyšetrení, ako aj testy, o ktorých sa domnievajú, že sú potrebné, aby im poskytli dôveru, aby vydali osvedčenie o kondícii. “

Pri skúmaní konkurenčných lekárov sú obzvlášť zamerané na vykonanie skúmania hodnotenia

„Prechodný/predĺžený neurologický systém/znaky vrátane bolesti hlavy.
Predchádzajúce zranenie pri neúplnom hojení funkcie alebo komplikujúcich následky. “

Zdá sa, že Huntove vstupy jeseň priamo do týchto kategórií.

Existujú situácie v boxe, športe s dlhšou regulačnou históriou ako MMA, keďže bojovníci úspešne odchádzajú do dôchodku províziami, ktorí odmietajú udeliť licenciu z dôvodu akumulovaného kognitívneho poškodenia.

Nemôžem si spomenúť na orgány MMA, ktoré niekedy „odchádzajú“ z bojovníka. Nakoniec sa to stane.

Vyhľadávanie otázok môže stále úspešne súťažiť. Zostáva jedným z svetových elitných zmiešaných bojových umelcov v ťažkej váhe. To, či musí mať naďalej licenciu s pripusteným kognitívnym poškodením, je problémom, s ktorým bude musieť každý regulátor požiadaný, aby ho licentoval, bude musieť bojovať.

Reklama

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Advokát Marka Hunta, ktorý kontroluje potenciálny nárok na vydieranie pre UFC Dopingoctober 28, 2016 s 2 komentármi
V novom súdnom podaní UFC robí silnú situáciu, prečo musia bojovníci Unizeaugust 10. 2018
Mark Search Kúpené za zaplatenie UFC 388 235 dolárov v právnych nákladoch na 1, 2022

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.