Ako zaoberám

ahoj! ako sa máš? Mal som trochu drsného týždňa, ktorý sa zaoberal osobnými vecami. To sa stáva. Skutočne sa snažím zostať pozitívny a potešený, takže robím pár vecí, aby som sa nechal cítiť zle pre seba, keď mám náročný čas.

Ako sa zaoberám …

1. Hovorím, trochu … Mám pocit, že to, čo je aplikácia, je génius, keď prechádzate drsným časom a nechcete obťažovať svojich priateľov v náhodných hodinách dňa. Zanechávam jednu z mojich blízkych priateľov hlasové správy, kedykoľvek sa cítim, že potrebujem len hovoriť alebo zdieľať a niečo dostať z mojej hrude. Je to pre mňa skutočne užitočné a ona ju môže počúvať, keď dostane minútu.
Moje najnovšie videá

Memoir Jessica Simpson – recenzia otvorenej knihy
Recenzia novej knihy Jessica Simpsonovej – Open Book. Speváčka a podnikateľ rozlieva tajomstvá a zákulisie prekvapujú všetky v jej spomienke.

Recenzia Audible Book – Jessica Simpson ju číta sama! Navyše existujú benefičné skladby, keď získate zvukovú verziu!

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 5 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 5. Deň 5
04:34

Živý
00:00
08:21
06:05

(Pravdepodobne by som mal ísť na terapiu, ktorú som úplne otvorený, ale ešte som sa nepozrel.)

2. Modlite sa. Toto je vždy najlepší nápad mať v mojom srdci pokoj. Tento týždeň som čítal citát, ktorý povedal: „Modlitba je odlišná medzi paniku a pokoj.“

3. Prijmite, že to naštve. Niekoľkokrát som len nechal byť smutný. Keď o tom premýšľam počas behu, mám pocit, že sa chystám hyperventilovať, pretože začnem rýchlo dýchať, takže to nie je skvelý nápad. Namiesto toho som sa nechal len premýšľať o tom doma sám a len spracovať, čo sa teraz deje v mojom svete.

Počúval som prednášku Taryn Toomey o prepustení čohokoľvek, čo vás drží alebo vás drží späť od bývania. Bolo to zvláštne emotívne. Len sa držím veľa vecí, ale bolo dobré, že som to len trochu uznal a nechal to ísť. (Hľadal som prednášku, ale nemôžem na ňu odkazovať, pretože je to prednáška z mojej triedy výživovej certifikácie a nie je otvorená zdieľania.)

4. Vyhľadajte pozitívne články, citáty, prednášky … Každý prechádza vecami a niektorí ľudia sú veľmi dobrí v zdieľaní toho, ako sa tým dostali. Je užitočné počuť, že nie som tragický, slabý alebo stratený dôvod. Dnes som čítal niekoľko článkov o psychológii, ktoré boli užitočné. Čítal som niečo, čo mi pripomínalo, že som prešiel inými náročnými časmi a dostal som sa cez ne.

Zdroje:

Video meditácie pozitívneho myslenia

35 Pozitívne potvrdenia

Zvládanie napätia po rozchode <-to má veľké potvrdenia 5. Beh! Toto je moja najobľúbenejšia vec (dobre okrem jedenia). Dnes ráno som mal skvelých 8 míľ. Po spustení som použil palicu na vyvedenie tesnej oblasti v mojej detskej krave. Raz som videl maratónsky film, keď niekto vykopal zmrazený maslový nôž do určitého svalu v nohe, aby ho masíroval alebo tak niečo, mám pocit, že to chcem vyskúšať (a tiež sa cítim, že ma to desí). A netuším, čo sa stalo včera v noci, ale moje rastliny vyzerali takto: Zobudil som sa s nimi a vyzeral takto: Môj nový priateľ, ktorý nahradil SR a tiež žije v okrese Orange, povedal, že v jej dome neprší. Myslím, že včera večer nad mojím miestom explodoval oblak !! Otázka: Viete, ako Hula Hoop? Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Neustále si ich vyberte: Moja ranná rutina odpočinku Moja ranná rutina odpočinku Moja ranná rutina v deň odpočinku od behu. Čo robím, čo jem v deň odpočinku a ďalšie BTS bez behu Krízový textový riadok - hlavný lekársky úradník pokrýva úplne bezplatnú službu, duševné zdravie, terapiu a oveľa viac -Podcast 97 Krízový textový riadok - hlavný lekársky úradník pokrýva úplne bezplatnú službu, duševné zdravie, terapiu a oveľa viac - Podcast 97 Krízový textový riadok - ktokoľvek môže text 741 741 v USA alebo v kanadskom texte 686868 - a služby sú k dispozícii 24 hodín A DA Top 5 bežeckých a životných aktualizácií a 5 -dňová beh rýchlejšia výzva Top 5 bežeckých a životných aktualizácií a 5 -dňová beh rýchlejšia výzva Ahoj! Chýbal si mi! Všimli ste si dokonca, že som bol preč? Nie ?? Mohol som byť unesený !! niekto by mal nazvať P Skutočné návrhy na získanie nových priateľov Skutočné návrhy na získanie nových priateľov Návrhy na získanie nových priateľov ako dospelého. Ako spoznať nových ľudí a priateľstvá vo vašich 20. a 40. rokoch. Run jesť opakovať vid Ako ste prežili rozvod - skutočné návrhy, ktoré mi pomohli Ako ste prežili rozvod - skutočné návrhy, ktoré mi pomohli Návrhy na riešenie rozvodu alebo rozchod. Ako sa vysporiadať so stratou vzťahu a nástrojmi, ktoré som zvykol zostať Connecom Vlastne som si zlomil nohu a vychádzajúce topánky Vlastne som si zlomil nohu a vychádzajúce topánky Odporúčania pre zlomené nohy by mali mať. Najlepšia chôdza topánka, zlomenina topánky, ľadové balenie, doplnky a náradie, ktoré vám pomôžu ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.