Čo robiť vo štvrtok

, dnes som sa chytil, keď som sa dýchal dych! Nie dobré.

Pred týmto víkendom musím veľa robiť a všetko sa len odráža v mojej hlave, ktorá ma zdôrazňuje (a bráni mi dýchať). Požiadam, aby som sa upokojil a organizoval som, aby som si vytvoril zoznam …
Moje najaktuálnejšie videá

Memoir Jessica Simpson – recenzia otvorenej knihy
Recenzia novej knihy Jessica Simpsonovej – Open Book. Speváčka a podnikateľ rozlieva triky a za scénami prekvapenia všetkých v jej spomienke.

Recenzia Audible Book – Jessica Simpson ju číta sama! Navyše existujú melódie výhod, keď získate zvukovú verziu!

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 5 sekúnd

Nahor
Covid 19 Test protilátok
05:19

Živý
00:00
08:21
06:05

Práca – mám jednu prácu na zabalenie pred piatkom EOD

Napíšte – mám na voľnej nohe krátky článok, ktorý je v náležitom čase, keď sa vrátim, takže chcem začať hneď teraz

Vegas – Požadujem telocvičňu, opálenie, bielizeň predtým, ako idem !!!

Vlastne môžem krížiť fitness centrum zo zoznamu, pretože som dnes ráno urobil reláciu Pilates so svojím dobrým priateľom a kolegom z fitness.

Som však zatknutý, že som nešiel na jogu. Bolo toho toľko, čo som nemohol urobiť, pretože som neuveriteľne tesný. Našťastie som v pondelok večer dostal sériu tried!

4. Jóga- Zajtra sa pokúsim zasiahnuť jogu vzhľadom na to, že budem sedieť v autách a nákladných automobiloch do Vegas na 4 hodiny <- to nepomôže mojej tesnej kapele IT! 5. Balí - požiadavka zistiť, čo používam na preteky. Vzhľadom na to, že je to nočný závod, bude to zmrazenie a na rozdiel od iných pretekov sa poveternostné podmienky bude v priebehu času chladnejšie. Zajtra dostávam sprejové opálenie - už ste to niekedy urobili? Robím to iba pre udalosti, v ktorých sa moji bežci Capri Tan tragicky ukážu. Ale išiel som zvážiť túto vysokú školu niekoľkokrát do roka. Je to také čudné. Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Neustále sa rozhodnite pre tieto: Balenie pre beh Disney White Wine & Dine Half Marathon Race Weekend Balenie pre beh Disney White Wine & Dine Half Marathon Race Weekend Balenie pre beh Disney White Wine a Dine Half Marathon Race Weekend. Čo si balím, aby som spustil 13,1 míľový závod Čo jesť pred koncom polovičného maratónskeho závodu Čo jesť pred koncom polovičného maratónskeho závodu Čo jesť pred popoludňajším polmaratónom Rock n Roll Las Vegas. Presne ako poháňať pred polovičným maratónom alebo maratónom lat Disney World 5K Race rekapitulácia Disney World 5K Race rekapitulácia Rekapitulácia závodu Walt Disney World 5K. Spustite Disney Expo, 5K Race and Begin Line Fotografie. Nápady na spustenie závodného víkendu WDW Run Disney Races 2022 - Odkazy a dátumy indikácie Run Disney Races 2022 - Odkazy a dátumy indikácie Presne ako a kedy sa zaregistrovať na preteky Run Disney na 2022 2023. Biele víno a Dine 5K, 10K, Half Marathon, Full Marathon. Wa Spustite Disney Race Day Balenie Zoznam bezplatných tlačiteľných PDF Spustite Disney Race Day Balenie Zoznam bezplatných tlačiteľných PDF Zoznam balenia Disney Race Weekend Disney Race Race. Walt Disney World Marathon, Half, 10K a 5K Race Day PAZoznam CKing. Spustenie obtiažnosti dopey 2022 (séria Disney World Run) Spustenie obtiažnosti dopey 2022 (séria Disney World Run) Práve som sa zaregistroval, aby som spustil výzvu DOPEY! Nemám výčitky svedomia kupujúceho ... alebo musím povedať, Runner's Sundorse - zatiaľ. Ja som ⚡ Shareaholic .

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.