Príliš veľa pizze

som bol v Starbucks až do 13:00, keď som sa rozhodol prelomiť na obed. Ale nemal som automobil, takže moje možnosti boli veľmi obmedzené. Necítil som sendvič s vaječným sendvičom Starbucks, takže som sa rozhodol ísť vedľa a dostať z Ralphs veľkú ol ‘deli sub.

Nerád robím rovno vegetariánske sendviče, pretože ma nebudú plné 5 minút, ale boli mimo tuniaka. Zlyhať.
Moje najnovšie videá

Čo jem za deň – Runner Edition
Čo som jedol za deň. Denník potravín od bežca, ktorý v súčasnosti necvičí maratón alebo polmaratón. Raňajky, obed, večera a občerstvenie plus tipy.

Viac videí

0 sekúnd 14 minút, 26 sekúnd

Nahor
Návrhy na masku tváre na beh a chôdzu vonku
07:15

Živý
00:00
08:21
14:26

Skončil som s vaječným šalátom a tonami zeleniny! Muž šiel trochu cez palubu s horčicou a bol si mocný. No dobre.

Hneď ako som si kúpil svoj sendvič Ben, ktorý sa týka, prepnite automobil a strávil som pár hodín behom pochôdzok.

Keď som sa vrátil domov, mal som hlad z ničoho nič a zožral som jablko, oranžové a niektoré PB praclíky. Nepotreboval som 2 kusy ovocia, ale stalo sa to.

Nakoniec som prišiel na to, čo robím pre výmenu darčekov pre jedlo Foodbuzz. Som trochu smutný, že to nie je smiešne, ale všetky moje vtipné nápady boli hraničné útočné zbytočné a nechcel som, aby niekto bol ako: „Skvelé, čo skončím s týmto kusom svinstva …“

Okolo 19:00 som išiel na večeru, ale zavolal od Bena, že potrebuje jazdu domov. Keď som sa konečne vrátil domov, hodil som do rúry pizzu Costco a pečieme pizzu (tento týždeň 3 doláre!) A urobil rýchle šaláty.

Pokiaľ ide o názov: Viem, čo si myslíte – môže byť skutočne príliš veľa pizze? Áno, bohužiaľ, dnes tam bolo.

Mal by som sa zastaviť na 2 kusoch, pretože po 3 kusoch pizze a vitate (a možno aj sústo alebo dve Benovej zmrzliny) som sa cítil, akoby som sa chystal explodovať. Toto je môj najdôležitejší problém teraz najlepšie – zastavte sa skôr, ako budem plný, pretože vždy jesť minulú plnosť a cítim sa ako svinstvo. To je môj nový projekt na mesiac?

Takto sa cítim:

www.nataliedee.com

Kde je moje obrovské tričko?!

Víťaz The Subway Very Fan Giveaway: Ella – pošlite mi e -mail na svoje informácie!

Som veľmi s vami na súťaži Laila Ali/Pink Boxing Rucking. Mám pocit, že je to dobré zastúpenie mňa, tomboyish a dievčensky naraz. Páči sa mi váš blog a druhý vyššie uvedený čitateľ, o tom, že je to osviežujúci a skutočný, ale tiež si myslím, že by ste sa mali zmeniť a rozvíjať, ale cítiť .

Zajtra ráno budem preč do San Francisca na Foodbuzz! Ak idete, povedzte mi: „Slovo hore!“. Ak nejdete, potom sledujte RER a uvidíte, čo klesá?

Dúfam, že môj let má wifi …

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.