Long Beach Marathon Expo 2012

Skutočne som sa skončil zábavným piatkom!

Najprv som narazil na poľnohospodársky trh s prestávkou na niekoľko z tých ekologických sliviek, ktoré som spadol ako minulý rok.
Moje najaktuálnejšie videá

4 minútové cvičenie na spodnej časti tela pre bežcov
Päť cvičení dolných telov pre bežcov! Vyskúšajte toto rýchle cvičenie výdrž v dome pre nohy, boky a glute. Nie sú potrebné žiadne zariadenia.

Glute most
Donkey Kicks – striedavé strany
Mušle – striedavé strany

Získajte oveľa viac informácií na RuneAtrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 49 sekúnd

Nahor
Moja očarujúca druhá polovica v Pysch Ward: Memoir – Recenzia knihy
05:31

Živý
00:00
08:21
04:49

Toto nie je ten najväčší poľnohospodársky trh, na ktorom som bol, je celoročný (s výnimkou 2 týždňov na Vianoce), je dosť blízko a má to, čo vyžadujem

Po práci som mal skutočne vynikajúci telefónny rozhovor so Stevom z jediných bežcov. Je to inštruktor, ako aj jeho tím tento víkend prevádzkuje LB. (Neuvádza LB, pretože v nedeľu urobil Berlín!)

Keď som v auguste bežal s ním v auguste, uviedol, že musím viesť Long Beach ako môj posledný dlhý beh pred New York. V tom čase som si nebol istý, či spustím polovicu alebo plnú, takže som to nenaznačil ani nespomenul. O tomto rozhodnutí ma zdôraznili celé týždne!

Výhody a nevýhody: Polovica by bola vynikajúca, pretože je to pre mňa plochý, známy program, ako som si želal skúšku šaty. Plná by bola skvelá, pretože sa psychologicky rozpadnem okolo míle 17-20, ako aj požiadavku na to, aby som sa s tým vysporiadal pred NY. Ale absolútne nie som v plnom maratónskom tvare, rovnako ako sa nezúčastnil (ahoj, minulý víkend som urobil 21 míľ!).

Takže som sa spýtal Steva, čo si myslel, rozhodol sa, ako aj v piatok popoludní s Benom…

Minulý rok som zaparkoval blízko perového kolesa, keď som šiel na výstavu s mojím brátom!

Výstava sa zdá byť menšia ako v predchádzajúcich rokoch, možno som sa však práve zväčšila. (Ha! Rozumieš ako keď sa vrátiš na svoje mládežnícke ihrisko, ako aj čokoľvek, čo je malé?!)

Každopádne, Ben, rovnako ako som bol v celkom rýchlo, pretože sme mali iba 1 hodinu na glukomere, rovnako ako sme boli hladní na večeru.

Nakoniec sme skončili s automatickým parkovaním automobilov a nákladných automobilov hneď cez metódu a jedli v Shoreline Village. Na prvom mieste, ktoré sme vyskúšali, bolo dlhé čakanie, takže sme zasiahli Tequilu Jack’s, rovnako ako boli okamžite sedieť vonku! Počasie bolo pre to dokonalosť.

Zdieľané čipy …

a margarita. Hm, tweetoval som to, ako aj niekto uviedol, že to vyzeralo skvele, ale nemohli sa zúčastniť, pretože v nedeľu prevádzkujú polovicu LB. Ach, nechcel som piť pred závodom?! Ha! Je zrejmé, že sa s tým zaobchádzam ako s dlhodobým horizontom.

Mám rád dlhú pláž! Predtým, ako som uspokojil Ben LB, bol môj druhý dom, odkedy tu žil môj bývalý, potom som sa tu presťahoval aj sem. Bolo skvelé stretávať sa tu.

Po večeri sme diskutovali o zmrzline alebo lievikovom torte na dezert (je tu obchod s oboma). Potom sme videli, ako ľudia pred nami dostanú veľký lievikový koláč so zmrzlinou na vrchu !!!

Bolo to šialené a veľmi veľmi lákavé. Ale nechcel som sa dostať tak divoký, tak som išiel s čokoládovými čipovými sušienkami. Eh. Bolo to také. Nie som to ani v hľadaní cookie s čokoládovými čipmi.

Náhodná skutočnosť: Keď som kráčal okolo výstavy, niekto ma zastavil rovnako, ako som bol nadšený z mojej hlavnej kapely, ako aj chcel pochopiť, kde som ju dostal. Ha! predstavuje čokoládové mlieko!

Víťaz darčekov na kabelku Santana Fringe: Mary

Je také čudné, že v sobotu ráno nebeží! Nechápem, čo si so sebou robiť, takže blogujem, rovnako ako s najväčšou pravdepodobnosťou čoskoro sa vydám na prechádzku alebo niečo také.

Otázka: Čo dnes robíš?

Kde sú vaše staré dupanie?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľamNeustále sa rozhodnite pre tieto:

Disney World Marathon Training Week 1

Disney World Marathon Training Week 1

Dopey obtiažnosť tréningu 1. týždeň dobre … keď som sa minulý týždeň rozhodol zaregistrovať sa s obtiažnosťami dopey, bol som hlavne prekvapený

pocit pripravený oproti pripraveniu na svoju rasu

pocit pripravený oproti pripraveniu na svoju rasu

Numnber 1 vec, ktorú treba mať na pamäti pred svojím polovičným maratónom alebo plným maratónom. Nápad tréningu pretekov na poslednú chvíľu pre

Výsledky OC Half Marathon, ako aj 13 najlepších zvýraznení

Výsledky OC Half Marathon, ako aj 13 najlepších zvýraznení

Výsledky maratónu OC, ako aj polmaratónske preteky. Oranžová oblasť rekapitulácia, ako aj najlepšie časti behu 13,1 míle. diskontné sadzby za ostatných

AFC Half Marathon Race rekapitul a fotografie

AFC Half Marathon Race rekapitul a fotografie

Najlepšie mesto Ameriky (San Diego) Half Marathon Race Výsledky, ako aj rekapitulácia. AFC Half Marathon Fotografie. Zaberať

Veľké termíny registrácie maratónskej rasy

Veľké termíny registrácie maratónskej rasy

Zoznam najväčších maratónov v USA, ako aj dátumy, ktoré sa majú zaregistrovať pre každú rasu. Termíny, ako aj požiadavky na spustenie NYC Mara

Plán výcviku maratónu OC, ako aj kód diskontnej sadzby pretekov

Plán výcviku maratónu OC, ako aj kód diskontnej sadzby pretekov

Marathon, ako aj stredný plán na výcvik Marathon, aby sa získal rýchlejší alebo PR. Pre bežcov s časovým cieľom. výdrž

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.