Ananásy a pokánie

Včera popoludní som zamieril do obchodného centra, aby som si dal šaty na Silvester. Potom mi prepadli moje plány, takže som sa rýchlo snažil o plán B alebo P, ako to môže byť.

Niekto mi povedal, že v centre Sarasoty došlo k ananásu, takže plán B sa zmenil na plán C pre „Cheesy Nye Option“. Je to asi hodinu jazdy vzdialená, takže akonáhle sme sa dostali do centra mesta, sme sa v bare a kúpili som výstrel a drink.
Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónu 4
Marathon Training Deny Day 4

Viac videí

0 sekúnd po 1 minúte, 21 sekúnd

Nahor
Neortodoxná kniha a recenzia Netflix
07:28

Živý
00:00
08:21
01:21

Do riti, práve som sa skutočne dostal. Je to, čo povedal barman, keď som vyzeral veľké oči a uvedomil som si, že majú rovnakú veľkosť. Vďaka?

To urobil trik. Zmiešali sme sa v bare, až kým nebol čas vychutnať si kvapku ananásu. Vidieť? Rovnako ako Times Square, ale ja som nezmrazoval a neexistujú žiadne celebrity a hudba sú miestne kapely, ktoré nie sú pit bull. Dobre, takže nie v žiadnom prípade ako Times Square, ale zábavné.

Potom sme sa zamierili späť do iného baru, aby sme dostali oveľa viac nápojov a tanca a tak.

Podľa vecí, ktoré naznačujem, že som vyhral tento banán v nejakej hre, ktorú si naozaj nepamätám.

Neviem.

Viem len to, že došlo k výletu 3:00, ktorý sa konal na kontrolu a menej ako zdravé jedlo. Medzi tým a nápojmi som vedel, že som zhrešil všetko, čo je zdravé.

Ako dobré katolícke dievča, ktoré som, som vedel, že sa musím priznať (tu na RER) a dokončiť pokánie.

Takže, aj keď som sa necítil skvele, vstal som a bežal 13 míľ. Plánoval som to skôr, ako som si uvedomil, že dnes budem menej ako 100%, ale muselo sa to urobiť. Tento rok je rok 2013 a robím to všetko okolo 13 rokov! Pokračovať … po zdriemnutí.

Otázka: Čo ste robili včera?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.