Trader Joes utorok – Gnocchi Sorrentina

Gnocchi je jednou z tých vecí, ktoré nikdy nebudem robiť od nuly. ale ja to milujem! Milujem sacharidy, milujem cestoviny, milujem zemiaky, milujem noki – ty to.

Ale nemilujem tráviť hodiny v kuchyni robiť neporiadok. Našťastie mi TJ umožňuje byť lenivým mofom a stále sa teší z potravín, ktoré milujem.
Moje najaktuálnejšie videá

Covid 19 Test protilátok
Zobral som test protilátky Covid19. Takto to šlo a výsledky!

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 19 sekúnd

Nahor
5 minút beh zahrieva a
05:34

Živý
00:00
08:21
05:19

Dobre, toto nie je najlepší gnocchi na svete – ahoj, je to mrazené jedlo. Ale robí to trik. Gnocchi TJ s krémovou bielym omáčkou lepšie ochutnávajú, ale nepamätám sa, ako vyzerajú štatistiky.

Spároval som to s hranolkami zelených fazule korenených s 21 koreními pozdravom TJ.

Dnes som na obed nemal šalát. Nie je to čudné?

Potreboval som však niečo sladké a vyrobil som toast z cukru škorice. Takto vieš, že som stále ja

A jedol som tonu ovocia a ľadovej kávy. Vidieť? Stále som to isté dievča

Po práci dnes popoludní som sa trochu prechádzal, aby som sa zameriaval, aby som skontroloval bezplatné váhy. Naozaj chcem upgradovať svoju domácu telocvičňu (prečítajte si: Roh miestnosti, kde je vyhodená moja rohož jogy), ale závažia sú také drahé! Boo. Skontroloval som používanie Sports Good Store a nemajú to, čo sa mi páči.

Posledný dosah na plážový tím z vyváženia je na YouTube. Je mi smutno, keď vidím, že táto séria sa skončí, pretože som mal taký výbuch a želám si, aby som ju mohol prežiť každý týždeň. Vážne, keď sa ma ľudia pýtajú: „Aké bolo štafety?“

Hovorím: „Time.of.my.life.“

A naozaj to naznačujem. Nemyslím si, že by som sa mohol znovu vytvoriť tento víkend, tieto priateľstvá a skúsenosti s iným tímom alebo iným závodom.

Bežal som tvrdo. Dostal som najväčší pľuzgier na svete. Uprostred noci som mal úplne šialenstvo. Išiel som do toalety v 26 Porta Potties. Nosil som banánový oblek a tancoval, aby som „zavolal mi možno“. Modlil som sa, že by som si nezdal nohavice. Zaslhol som opaľovací krém na hornú časť potu a zastaveného. Neuveriteľne som sa blížil k dievčatám, ktoré zvyčajne nevidím „v skutočnom živote“. Mal som čas svojho života.

Takže chcem dať poslednému veľkému poďakovaniu spoločnosti New Balance a The Reach The Beach Relay Team. A obrovské ďakujem mojim spoluhráčom. Bolo to dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnem.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.