Motivácia Pondelok – Skúste, skúste to znova

potešiť pondelok! Zobudil som sa dnes ráno hladný a pred mojím behom som chytil uhryznutie jednej z týchto silových prvoradých tyčí. Dostal som túto tašku na neuveriteľne jednoduché raňajky „chytiť aj tak, ako ísť“ pre Ben. Je na svojej novej úlohe už asi 3 mesiace, v predchádzajúcom začiatku však stále nie sme fantastickí.

Potom som sa vydal na beh – 1 míľu s, 5 800 s, 0,5 míľami úžasný dole s nejakou chôdzou. Naznačil som, že urobím 6 800s, ale medzi posledným z nich sa nemohol odpočívať.
Moje najaktuálnejšie videá

High Achiever – skvelá recenzia knihy počúvania
High Achiever od Tiffany Jenkins Book Review. Rýchle vyhodnotenie novej monografie dvojitého života závislého od liekov. skontroloval autor.

Ľahké knihy počúvať pri behu, jedle alebo čokoľvek iné, čo ľudia robia.

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 12 sekúnd

Nahor
Predtým, ako sme boli cudzími ľuďmi
09:42

Živý
00:00
08:21
06:12

To uhryznutie Raisin Bar sa zdržalo robiť veľa, rovnako ako som vrátil dom dosť hladný po spustení. Normálne som „porazil teplo“ a snažil som sa bežať skoro, ale dnes slnko žiarilo jasne, ako som bol horúci ako obvykle.

Takže som vyhodil mixér na raňajky….

Motivácia Pondelok

Včera bol olympijský maratón, rovnako ako som zdôraznil 2 z našich bežcov v USA – Goucher a Flanagan v mojom poslednom príspevku.

Ale USA mali tretieho bežca – Desiree Davila.

Desiree Davila zažila v júli zranenie bedra a nebola schopná veľmi dobre trénovať. Za posledných pár týždňov som sa pozrel na rôzne príbehy o tom, či by preteky skutočne spustili.

Podľa Detroit News jej zranenie stále pretrvávalo, ale striedanie maratónu sa skončilo v súťaži v traťových udalostiach = nebola voľba poskytnúť jej oblasť niekomu inému.

Takže včera ukázala, ako aj začiatočná hranica, ako aj včera.

Bohužiaľ musela po 2,2 míľ znížiť z pretekov. Bolo nešťastné pozerať sa, rovnako ako si neviem predstaviť presne to, ako sa cíti.

Ak ste si vyskúšali bežný blog, kde spisovateľ blogu mal zranenie, je to najhoršie. Všetci sme pozoruhodní, ako aj nešťastní, ako aj „obloha padá !!!“. Rovnako ako to je často práve odvtedy, že nemôžem spustiť svoju regionálnu 10K. Uvádzam „my“, pretože som za to úplne vinný.

Táto žena sa musela znížiť z čudných olympijských hier. Toto bola jej vôbec prvá DNF (nedokončila). Verte na to, keď nabudúce budete musieť vynechať Zumbu, pretože máte zubné hlavy.

Motivačná časť je, že sa zdá, že udržiava všetko v zdravej perspektíve. Má 29 rokov, čo je slušný vek na dlhé vzdialenosti, a má pred sebou dlhé povolanie. (Goucher má 34 rokov a Flanagan má 31 rokov.) V rozhovore uviedla, že nechcela ohroziť zvyšok svojho povolania, ako sa z toho snaží objaviť. Som si istý, že je stále zlomená srdce, ale snaží sa to udržať v hľadisku – niečo, čo musíme všetci urobiť, keď sa staráme o zranenie.

Páči sa mi tento citát z detriotských správ:

„Keby som sem prišiel priamo, ako som práve moped, rovnako ako ideál, ako aj z toho, že som z toho nič nezobral, bola by to veľká chyba. Takže to využijem ako objavovací zážitok.“

Davila Pre-Olympijský maratónový rozhovor o jej zranení

Otázka: Aký bol váš víkend? Čo bolo zvýraznené / nízke svetlo?

Displej Kleopatra, ako aj maratón, ktorý skontroluje oslavu, boli výbuchom!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále sa rozhodnite pre tieto:

Bostonský maratón v pondelok, avšak online 5K

Bostonský maratón v pondelok, avšak online 5K

Bežal som Boston Athletic akoSociation online 5k dnes! Rovnako ako v pondelok maratón, je to technicky 5k pondelok … avšak t

Marathon Training Week 4 beh, stravovanie a čítanie aktualizácií

Marathon Training Week 4 beh, stravovanie a čítanie aktualizácií

Marathon Training Week 4. Disney World Dopey Raouns Training Aktualizácia. Potravinový denník, ako aj knihy, ktoré si môžete vypočuť pri behu

Spustite správu za 6. až 12. mája

Spustite správu za 6. až 12. mája

Ahoj! Ako presne ste tento týždeň behali a jedli ste? Tu je moje zaokrúhlenie behu, jedla, vtipné, náhodné a aktualizácie z TH

stoh o míle Run Raound Day 15 – Medail Pondelok

stoh o míle Run Raound Day 15 – Medail Pondelok

Najlepšie nápady pre Instagram #Medalmonday Čo je to v pondelok medailu? Presne ako zverejniť medailu v pondelok po polmaratóne

Nikdy som nikdy nehral pre bežcov 2. kolo

Nikdy som nikdy nehral pre bežcov 2. kolo

Nikdy som nikdy nehral pre bežcov @runeAtrepeat, pretože som si vzal svoj prvý DNF na maratón Long Beach, je čas hry! H

Spustite na povrchový podcast 106

Spustite na povrchový podcast 106

Presne to, ako sa vrátiť z bežeckého zranenia s behom na povrchový inštruktorka Amanda Brooks Podcast Fyzická fitness, ako aj spustenie Ti

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.