Mali ste celú ekologickú hrach? Alebo rozdelený hrášok alebo

ahoj !! The Run Eat Eat Repert Podcast sa vráti budúci týždeň! Odpovedám na vaše obavy týkajúce sa chudnutia a hypotyreózy, zahrievam sa pred závodom, ako aj pred organickými potravinami verzus konvenčnými. Tento týždeň však berieme v piatok, pretože môj editor je so mnou veľmi naštvaný a potrebujem niekoľko dní voľna. Verím, že dokážete presne pochopiť, aké ťažké je so mnou pracovať.

Moje najnovšie videá

Počas vypuknutia Covid19 zostaňte zdravý
Tip na beh, aby ste zostali zdraví počas vypuknutia koronavírusu. Môžete bežať rovnako ako chodiť vonku počas pobytu v dome? Tu je pripomienka, ktorá vám pomôže zabrániť tomu, aby ste sa dotkli vašej dohody …

Viac videí

0 sekúnd po 2 minútach, 25 sekúnd

Nahor
Tipy na masku tváre na beh a chodenie vonku
07:15

Živý
00:00
08:21
02:25

Dobre … teraz sa porozprávajme o jedle, ako aj o fyzickej zdatnosti, ako aj o ekologickom hrášku.

Dnes som vyskúšal novú fazuľu-mali ste niekedy celé ekologické hrášok? Určite väčšina ľudí mala rozdelený hrášok – aj keď celý hrášok? To je úplne iné, s výnimkou toho, že to isté sa práve skočilo.

Išiel som do svojho preferovaného obchodu … AKA 99 centov, ako aj keď som prehliadal fazuľa-porovnal som fazuľu Garbanzo s inými možnosťami, ako aj ekologický hrášok, ktorý má celkom skvelý profil výživy! Takže som dostal vrece surového hráchu na vyskúšanie.

Namočil som ich cez noc, ako aj dnes ráno ich uvaril v Crockpote vodou, ako aj klinčekmi cesnaku. Uvaril som ich na nízkej úrovni asi 4 hodiny. A … vyšli skvele !!

Všetko, čo som ich ochutil, boli celé strúčiky cesnaku, ako aj pridaná soľ, ako aj korenie, keď boli hotové. Teraz som ako cesnak zapálil … je to najlepšie. No, nie pre to najlepšie pri výrobe kamarátov pre moje zdravie?

Celkovo-mám rád celé ekologické hrášok. Budem ich robiť znova. Boom.

Ale … nepáči sa mi nová voda z nového obchodníka Joea v príchute Starfruit. Páči sa mi Starfruit, to však nechutilo, ako by som to presne pamätal. niekto iný?

Vegas spí hlúpe!

Zatiaľ si nekupujte melón – nie je to super sladké.

Zima je tu! Posledné 2 dni to bolo chladno. Požiadam, aby som to nasal tak, ako sa dostať do behu namiesto toho, aby som sa zastavil, až kým sa nezahrieva.

Toto je Vegas ako šteniatko … pre filtre na Instagrame je také ťažké skontrolovať tvár Pet Pet … takže ma nadchne, keď to funguje takto.

A mali by sme hovoriť o oslave života tety Marta. Bol tu koláč, ako aj skokan, ako aj všetky obvyklé podozrivé osoby….

A tu je obrázok môjho obľúbeného malého človeka. Mam ju rád.

Každopádne. Zaspávam.

Dobrú noc!!

Alebo skvelé ráno?

Pošlite mi zošit

1Save

Zdieľanie je starostlivosť!

1
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Môj pes musí mať na chôdzu alebo beh so svojím šteniatkom

Môj pes musí mať na chôdzu alebo beh so svojím šteniatkom

Chôdza pre psov musí mať. Požiadali ste si moje tipy na prevod so svojím psom – tu je zoznam mojich preferovaných vodít, col

Čo jem za deň – pre bežcov

Čo jem za deň – pre bežcov

Čo jem v dennom videu od bežca. Jedlo denníka čohokoľvek, čo som jedného dňa jedol raňajky, obed, večeru a občerstvenie. plus

Výživa pre bežec

Výživa pre bežec

Aký je najlepší plán diéty pre bežcov? Tipy na výživu pre bežcov. Makrá na beh, tipy na plánovanie jedla, ako aj sacharidy15 Nápady na občerstvenie rýchleho spustenia

15 Nápady na občerstvenie rýchleho spustenia

Čo jesť skôr, ako utekáš, ako aj kedy jesť. 15 Koncepty občerstvenia pre nových bežcov, ako aj výcvik na polmaratón

Nové silné bites občerstvenie od spoločnosti Foster Farms

Nové silné bites občerstvenie od spoločnosti Foster Farms

Snažím sa nové občerstvenie Foster Farms Strong Bites! Jedná sa o nový objav jedla, rovnako ako som ich tak našiel, keď som ich všimol

Moja ranná rutina odpočinku

Moja ranná rutina odpočinku

Moja ranná rutina v deň odpočinku od behu. Čo robím, čo jem v deň odpočinku, ako aj ďalšie BTS bez behu

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.