Canelo Alvarez a NSAC súhlasia s 6 -mesačným pozastavením na „poškvrnené hovädzie mäso“ Clenbuterol Finding

dnes Saul „Canelo“ Alvarez a Nevada State Athletic Commission súhlasili so 6 -mesačným pozastavením pre boxera, ktorý porušil štátne antidopingové štandardy požitie clenbuterolu.

Alvarez tvrdil, že pozitívny test na drogy by sa dal vysledovať až po poškodené mexické hovädzie mäso. Ako už bolo diskutované, usmernenia spoločnosti Nevada umožňujú minimalizované sankcie a dokonca žiadne suspenziu v prípadoch, keď sa pozitívny test na drogy dá vysledovať až po kontamináciu. Existuje aspoň jeden precedens Nevady, ktorá v takýchto scenároch nepotrebuje bojovníka, hoci k tomu došlo pred prepracovaním v roku 2016 proti nariadeniam o nedopagácii Nevady.

Namiesto testovania obrany na jej zásluhách Alvarez a NSAC súhlasili so 6 -mesačným pozastavením retroaktívnym februárom 2018 (dátum jeho testu na drogy) a bez pokuty. V dohode Alvarez potvrdzuje, že sa dopustil porušenia antidopingu vzhľadom na to, že „prísna zodpovednosť“ v Nevadeových usmerneniach však poprela úmyselné požitie drogy. Okrem pozastavenia Alvarez súhlasil s tým, že zaplatí a absolvuje test moču pred jeho ďalším zápasom v Nevade, ktorý je možné naplánovať už 17. augusta 2018.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Pohľad na právne prostredie pre NSAC DOPING 29, 2018 s 2 komentármi Canelo Alvarez.
Nevada Štátna atletická komisia prepravy proti dopingu nariadenia 11, 2016 v „doping“
Nevada sa chystá otvoriť knihy promótora anti doping contractsmay 27, 2016 s 3 komentármi

Leave a Reply

Your email address will not be published.