Rozumieš, čo je Gokay?

Ahoj! Ako to ide? Práve tu to ide Gokay. Je to vec? Hlasujem, že je to teraz skutočná vec.

Gokay = skvelé + v poriadku
Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónskeho tréningu 6
Deň maratónu 6. Spustenie aktualizácie blogu.

Viac videí

0 sekúnd po 1 minúte, 19 sekúnd

Nahor
Potom bola preč – recenzia knihy
04:20

Živý
00:00
08:21
01:19

To sa mi stalo, pretože som sa chystal uviesť, že veci sú „dobré!“ Avšak v skutočnosti to tak nie je. Veci sú v poriadku, som však optimistický, že budú opäť skvelé, takže sa rozhodnem pre Gokaya. Páči sa mi to! Chystám sa, aby sa Gokay stal.

Dám vám pochopiť, či sa objaví Gokay, rovnako ako aj ja, aby som pochopil, čo ešte je v RER-Land BTS, keď ideme.

Bol som na cieľ, aby som sa dostal z domu a včera som urobil niečo zábavné. Takže to bolo najlepšie načasovanie, že ma kamarát pozval, aby som sa uspokojil v čokoládovom bare. Vážne, nemohol som to odmietnuť.

Dostal som svoje mastné rany do vozidla a zamieril do rozkošného obchodu s čokoládou Lil.

Tmavá čokoláda pre mňa. Tmavá čokoláda má antioxidanty, takže je to spravidla vitamín, však?

Možno nie vždy prestanem zapáliť kvety, ale prestanem, aby som ich niekedy fotografoval.

Dnes ráno som mal jednoduchého 6 míľ s východom slnka. Bol to neuveriteľne ohromujúci čas, keď slnko začalo nahliadnuť so stromami. Láska.

Potom som robil Beachbody Filthy 30 Cvičenie, zatiaľ čo som si užíval túto novú bravo show nádherný dom Oklahoma alebo niečo podobné – ani to neviem. Len som si to nasadil, pretože nebolo nič iné-ale náhodne sa začal smiať v jednej časti, kde si jedna zo žien uvedomuje, že jej mladí ľudia zmenili Siri, aby telefonovali jej zadok.

Naozaj som potreboval smiať sa, takže som sa z toho potešil, rovnako ako som sa zasmial namiesto toho, aby som urobil akýkoľvek krok, ktorý sa deje s 21 -dňovou opravou.

Smeje sa horí kalórie, však?

Svoj normálny ekologický smoothie som si vyrobil na raňajky a jedol som ho, keď som sedel na podlahe. Chcel som si užiť televíziu, zatiaľ čo jesť sa však takmer skončil, keď som si uvedomil – nikdy som ho po tréningu nezapol. Len som tam sedel hlboko vo verení po celú dobu na podlahe. Aký čudák !!

Dovoľte mi povedať ti trochu trik Life Hack – Otváram popcorn zdola často, pretože si myslím, že soľ padá na dno a verím, že to môže pomôcť vyplatiť. Boom.

Môj druhý život hack je vždy zmiešať stimulovať stimulovať fľašu s trepačkou a tiež ju nevyvolať, aby sa získal chrbát.

Rovnako mám nový neuveriteľný ekologický recept smoothie, ktorý už čoskoro bude !! Zostaňte naladení na to.

Runner Spotlight:

Návštevník sa oslovil o novej webovej stránke jej pretekov, ktorá je ako Advisorka pre preteky – pretekárskych poradcov.

Funkciou závodných poradcov je dodávať účastníkom pretekov jednorazové obchody pre informácie o rase. Či už sa pokúša objaviť určitú vzdialenosť alebo určité miesto, poradcovia pretekov vám pomôžu objaviť závod, ktorý vyhovuje tomu, čo hľadáte.

Mnoho pretekov v dnešnej dobe pomerne cent, takže namiesto toho, aby ste sa hazardovali na rase, ktorým nerozumiete, môžete skontrolovať hodnotenia od minulých účastníkov, aby ste zistili, či pre vás bude mať rasa solídnu hodnotu. Môžete si prehliadať podľa svojho domu alebo určitého cieľa. A vzhľadom na to, že veľa bežcov sa tiež zúčastňuje na ďalších konkurenčných aktivitách, preteky poskytujú informácie o cyklistike, plávaní, triatlone, duathlone, ako aj o pádlových pretekoch.

Otázka: Musím sa prestať snažiť, aby sa Gokay stal?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.