Pripravte sa na 10 000 Deň vďakyvzdania!

Ahoj! Je to 1. októbra, ako aj podľa mojich výpočtov, Deň vďakyvzdania je len 57 dní, 6 hodín, ako aj 31 minút !! Je to môj preferovaný deň v roku. Rovnako ako najvýznamnejší deň 5K a 10 000 pretekov v Spojených štátoch! Takže som si istý, že môžete objaviť turecký klus alebo zábavu z dovolenky vo vašom okolí. Zoberme si dobrého priateľa (alebo nepriateľa), aby ste s vami bežali a začnite trénovať tento týždeň.

Tu je 10 000 tréningových plánu, ktorý vás dostane na povrchovú líniu (a potom môžete ísť k jedálenskému stolu vďakyvzdania).
Moje najaktuálnejšie videá

4 -minútové stojace základné cvičenie pre bežcov
Cvičenie ABS, ktoré môžete robiť doma. Žiadne zariadenia základné cvičenia, ktoré môžete vstať pred alebo po behu. Rýchly návod na 5 tréningových pohyboch pre silné jadro, ako aj pre ťažkosti s rovnováhou.

Viac videí

0 sekúnd po 4 minútach, 31 sekúnd

Nahor
Učenie sa z chudobného behu
03:48

Živý
00:00
08:21
04:31

Odkaz na výcvikový plán 10K na vytlačenie.

10k Poznámky k plánu školenia:

1.) Najprv bezpečnosť. Je tam tmy. Uvedomte si svoje zdravie a wellness, ako aj o svoje okolie.

2. Program začnete budúci pondelok 4. októbra.

3. Skutočne si môžete urobiť vlastné preferované cvičenie na krížovom tréningu alebo natiahnutom dni…. Ak už máte cvičebnú rutinu, nie je však tréningom pre závodný ideál, teraz môžete integrovať svoju súčasnú rutinu do tohto plánu. Vypnite dni napínania/jogy, ako aj krížové školenie pre cvičenie podľa vášho výberu. Uistite sa, že si stále trvá najmenej jeden odpočinok deň v týždni, aby ste zabránili zraneniu. Vždy buďte opatrní bez ohľadu na to, aké cvičenie sa rozhodnete robiť.

Veľa štastia!!

Dnes ráno som sa zobudil pred 4:00. Nemám žiadny koncept, prečo sa však niečo deje so mnou. Vybuchol som ako blázon a prebudil som sa v absurdnom čase dva dni v rade. Tieto dve veci s najväčšou pravdepodobnosťou nesúvisia, ale len pozorujem pravdu, že sa rozpadám.

Keďže som bol skoro hore, udrel som neuveriteľne skorá trieda v telocvični. Trieda bola skvelá, ale hudbu som vôbec necítil. Požiadam skvelú hudbu, takže sa stratím vo filmoch hlavy.

Predtým, ako som išiel do fitnescentra, som vyrobil ovsené vločky aj tekvicu. Bol som neuveriteľne skoro a pochopil som, že nebudem môcť čakať až po jedle triedy. Kedykoľvek otvorím Can Cans Vegas, prebehne, aby som zistil, čo robím. Som si istý, že verí, že otváram tuniak alebo tak niečo, prepáčte, mačička tu len tekvica. Niektoré som ho však použil.

Na dome metódy z fitness centra som musel ísť do obchodu pre PB, alebo by som to dnes nedosiahla <- presne presne to, ako som sa cítil z nejakého dôvodu. Potrebujem sen o arašidovom masle ... Keď som dostal dom z fitness centra, vyrobil som bielkovinové palacinky s vanilkovým bielkovinovým práškom, 1/3 šálky vaječných bielkov, sódy na jedlú jedlá a soľ. Zmiešať. Variť. Jesť. Opakovať. Otázka: Kto sa nachádza v deň Deň vďakyvzdania ?? Ráno ho môžete spustiť aj sami! Pripojte sa k nám v podstate alebo pri zábavnom behu. Pošlite mi zošit 1Save Zdieľanie je starostlivosť! 1 Pin zdieľam Tweet zdieľam Pošta zdieľam Neustále sa rozhodnite pre tieto: Spustenie Universal Jurassic 5K 10K Kód diskontnej sadzby Spustenie Universal Jurassic 5K 10K Kód diskontnej sadzby Universal Studios Race Jurassic 5K, ako aj kód diskontnej sadzby 10 000, aby ste ušetrili pri registrácii. Prevádzka Universal Race november 2019 c Plánovač behu s dňom a poveternostným podmienkam bezplatný tlačiteľný Plánovač behu s dňom a poveternostným podmienkam bezplatný tlačiteľný Plánovač bezplatného behu, ktorý je možné vytlačiť s počasím. Tréning v teplom alebo snehom is tvrdým. Plánujte inteligentnejšie a tiež s týmto p Orange Region Fair 5K závodná diskontná sadzba a školiaci plán 5K Orange Region Fair 5K závodná diskontná sadzba a školiaci plán 5K Ahoj! Ak sa vám páči beh, rovnako ako jesť rovnako ako ja Plán výcviku maratónu OC, ako aj kód diskontnej sadzby pretekov Plán výcviku maratónu OC, ako aj kód diskontnej sadzby pretekov Marathon, ako aj stredný plán na výcvik Marathon, aby sa získal rýchlejší alebo PR. Pre bežcov s časovým cieľom. výdrž Half Marathon za 10 týždňov tréningového plánu, ako aj zoznam závodných balení, ako aj tipy Half Marathon za 10 týždňov tréningového plánu, ako aj zoznam závodných balení, ako aj tipy Polovičný maratónový tréningový plán. bezplatný 10 -týždňový polmaratónový rutina s behom aj natiahnuté dni. Zoznam závodných dní Zoznam Disney World 10K Race rekapitulácia Disney World 10K Race rekapitulácia Run Disney World Marathon Weekend 2022. Disney 10K Race Hodnotenie, ako aj rekapitulácia. Top 10 obrázkov, ako aj momenty z behu ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.