Bojovník trpí otrasom mozgu, zatiaľ čo rýchle rezanie extrémnej hmotnosti

v súčasnom príklade športového športovca utrpiaceho zranenie s rýchlym extrémnym rezaním váhy Devin Miller hlásil, že omdlel a zažil otras mozgu.

Plánovaný zápas s bantamovou váhou na Fury FC 61 v Texase Miller znížil váhu a „padol“ a potom „zatkli“ svoju dohodu, ako sa diagnostikovalo otras mozgu.

Miller, najmä, vo svojom poslednom zápase vychádzal obzvlášť začarovaným ko, keď bol vyradený lakťom.

Toto je súčasný doplnok k dlhému zoznamu mnohých športovcov, ktorí boli zranení (s niekoľkými známymi úmrtiami) spojenými s rýchlym rezaním hmotnosti. Rozumie sa tiež, že nebezpečenstvo prerušenia hmotnosti sa určité prekrývajú s nebezpečenstvami poranenia mozgu v bojových športoch.

Millerove úplné vyhlásenie, uverejnené na jeho stránke Facebook, bolo nasledujúce:

Bohužiaľ sa zajtra večer nebudem bojovať. Ospravedlňujem sa a nepáči sa mi sklamať všetkých svojich nasledovníkov, ale vo štvrtok v noci som padol po znížení hmotnosti a zahodil svoju dohodu a bolo mi povedané, že mám otras mozgu. Hlboko sa ospravedlňujem všetkým, ktorí sa pozerajú dopredu, aby si ma užívali, súťažim. Chcel som však urobiť to, čo je najlepšie pre moje osobné zdravie a wellness a trvanlivosť, ako aj do boja, ktorý nie je na 100% nápad. Vďaka tomuto sa všetci musíte stále naladiť, aby ste sledovali Evan Cutts, Darren Whitney a Xavier Young! Chystajú sa na show a nebudete chcieť nechať ujsť !!

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Prekrývanie otrasov mozgu, ako aj príznaky rezu hmotnosti skúmané v Battle SportsApril 12, 2022 v „bezpečnostných štúdiách“
Bojovník trpí ischémiou mozgovej kmeňa s paralýzou z evidentnej rýchlej extrémnej hmotnosti Cutnovember 7. decembra 2019
Boxing Canada vyzval na ignorovanie otrasov 6. 2022

Leave a Reply

Your email address will not be published.