Skupina Drake Skupina tlieskajú náklady na práva na vysokej škole-vyžaduje okamžité zváženie

3. augusta 2022, americkí senátori Cory Booker, Richard Blumenthal, Brian Schatz, Ron Wyden a Alex Padilla znovu zaradili Práva, “nariadenia zamerané na rozvoj spravodlivosti, ako aj šanca pre vysokoškolských športovcov. „„ Výdavky práv na vysokých škôl “sú už dávno oneskorené a mimoriadne dôležité,“ povedal Andrew Zimbalist, prezident skupiny Drake Group, organizácie zameraná na reformu kolegiálnej atletiky.

„Chráni práva vysokoškolských športovcov na nulové príjmy, zastúpenie agentov, rodovú rovnosť, prevod do novej školy, chodí do pro športových návrhov, ako aj návrat na vysokú školu, má presne rovnakú flexibilitu reči ako ostatní študenti, primeraná lekárska starostlivosť Rovnako ako ochrana štyroch rokov po skončení spôsobilosti, doučovanie mimo atletického oddelenia, ako aj národná kompenzácia na implementáciu, ako aj presadzovanie týchto ustanovení s prísnymi pokutami za porušenie, “uviedol Zimbalist. “Drake Group nadšene podporuje tento zákon.”

Pokračoval: „Skupina Drake tiež vyjadruje nádej, že zmeny a doplnenia výdavkov sa budú uvažovať pred jeho zvážením v 118. kongrese, aby sa oveľa lepšie riešilo rasové otázky, umožňujú organizáciám riadenia, aby právne predpisy úzke, ako aj primerané obmedzenia potrebné na určenie nábor porušenia, revízia ustanovení, ktoré umožňujú fiškálne nezodpovedné výdavky, ako aj jasnejšie definovať záväzky rodovej rovnosti seminára, ako aj národných riadiacich organizácií. Kliknutím doprava tu získate podrobnosti o navrhovaných zmenách a doplneniach.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
E -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.