Nevada odhaľuje omnoho viac podrobností o „Slap Fighting“

tento týždeň Athletic Commission Nevada Green Lon Lon Lon Lit novej bojovej podívanej „Slap Fighting“. Stručne povedané, konkurencia, v ktorej sa konkurenti umožňujú facku do hlavy bez toho, aby využili obranu, aby sa predišlo dopadu.

Rose Gracie z bojovej nadácie, charitatívna organizácia, do ktorej sa zapojím, do ktorej vedie rôzne pozoruhodné iniciatívy v oblasti zdravia a bezpečnosti v bojových športoch, oslovila atletickú komisiu v Nevade, ktorá sa pýtala na protokoly o zdraví a bezpečnosti pre túto „bezchybnú“ konkurenciu.

Zástupca generálneho prokurátora Joel Bekker odpovedal a zdieľal nasledujúce regulačné podrobnosti:

Bez porušenia akýchkoľvek dôverných informácií vás môžem ubezpečiť, že s licencovaným lekárom, so znalosťami a skúsenosťami s prácou s neozbrojenými bojovými športovcami, sa konzultovalo s tým, že sa ubezpečí, že facka, rovnako ako všetky ostatné regulované neozbrojené bojové športy v Nevade s najvyšším cieľom je zdravie a bezpečnosť všetkých účastníkov. S ohľadom na to, že Komisia vyžaduje akúkoľvek organizáciu, ktorá chce usporiadať udalosť s súťažami alebo výstavami Slap bojovať proti tomu, že všetci účastníci predložia nasledujúce lekárske predbežné testy a nemôžu Zúčastnite sa na zápase, pokiaľ to nevyjadruje dohľad nad lekárom: (1) Počet krvi a výsledky lekárskych testov najskôr 30 dní pred dátumom prvého zápasu kalendárneho roka, v ktorom sa účastník zúčastňuje a ktorý ukazuje, že účastník je nie infikovaný vírusom ľudskej imunodeficiencie alebo vírusom hepatitídy; (2) Fyzikálna skúška lekára s licenciou najmenej 7 dní pred dátumom prvého zápasu, v ktorom účastník plánuje súťažiť a je vhodný pre kalendárny rok, (3) dilatované očné vyhodnotenie očí najmenej 7 dní pred Dátum prvého zápasu, v ktorom účastník plánuje súťažiť a je dobrý pre kalendárny rok, (4) Zobrazovacie skenovanie magnetickej rezonancie mozgu, ktoré sa uskutočnilo do 1 roka pred predchádzajúceho zápasu a (5) Agiografia mozgovej magnetickej rezonancie Na neurologickej skúške vykonanej do 1 roka ihneď pred predchádzajúce zápasu. Účastky, ktoré by mali ponúknuť výsledky vhodného testu, najneskôr do 10 dní pred dátumom zápasu, čo preukáže, že nie sú tehotné. sú zavedené: (i) dohľad nad lekárom a jedným ďalším lekárom alebo licencovaným lekárom, (ii) pohotovostných zdravotníckych technikov (3) a sanitky (3), (iii) Stitu a (iv) aspoň jednej dohody o miestnych zdravotníckych zariadeniach. Vyššie uvedené protokoly odzrkadľujú tie, ktoré sú v súčasnosti zavedené pre profesionálne zmiešané bojové umenia, a preto sú v súčasnosti na najvyššej úrovni. Tiež bodovacia cieľová oblasť úmyselne vylučuje oči, nos, bradu, krk a chrám hlavy a tvár. Štrajky mimo tejto oblasti sa považujú za fauly a odradia sa znížením bodov za tento štrajk. A nakoniec, všetky súťaže budú mať za obranným konkurentom „chytače“ alebo „pozorovatelia“, aby zaručili, že zasiahnuté konkurenti tvrdo nezasiahnu, najmä ich hlavu. Aj keď sú všetky vyššie uvedené, aby zabezpečili ochranu zdravia a bezpečnosti pre bezpečnosť a bezpečnosť v oblasti zdravia a bezpečnosti Konkurenti, ktorí sú zasiahnutí do tváre a hlavy, s akýmkoľvek časti tela súpera, sú vo svojej podstate nebezpeční a dôjde k príležitostným zraneniam. Vzhľadom na toto inherentné nebezpečenstvo sa tento šport považuje za neozbrojený boj, a preto musí byť regulovaná Komisiou. To zaručí, že sa budú dodržiavať všetky lekárske a bezpečnostné protokoly, aby sa znížila pravdepodobnosť zranenia a že správny zdravotnícky personál vrátane prepravy sanitky a posádok EMT budú po ruke na diagnostikovanie a liečbu zranení, ktoré vzniknú.

Regulácia škodlivej udalosti môže veci bezpečnejšie zvýšiť. Nikto sa s tým nehovorí.

Existuje však zásadný rozdiel medzi bojovými športmi a fackou bojujúcimi proti tomu, aby ste si mohli pamätať. Bojové športy požiadajú športovcov, aby sa obhajovali. Keď nemôžu zápas skončiť. Na druhej strane bojovanie s fackou žiada účastníkov, aby sa vôbec bránili. Jediným povoleným právnym cieľom je hlava, ktorá prináša vysoký potenciál poranenia mozgu. To je základná kritika, ktorú NSAC výhľadne.

Reklama

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Nevada, aby zvážila schválenie „Slap Fighting“ 17. októbra 2022
Nevada zvažuje odstránenie zákazu marihuany z Combat Sportsjanuary 10. 2017 s 2 komentármi
Vitajte viceprezidentov – triezvynull

Leave a Reply

Your email address will not be published.