Dnes – spojte sa s mojou Twitter párty a vyhrajte šampiónovú športovú podprsenku

šťastný štvrtok! Včera som začal svoj deň s 10 míľovým behom v mojej novej žltej výstavnej športovej podprsenke od majstra.

Moje najnovšie videá

Athleta Running Shorts Review.mp4
Žiadne odieranie šortiek pre ženy. Nová recenzia Athleta Hiit It 9 v šortkách v oblasti vsetka.

Viac videí

0 sekúnd po 8 minútach, 21 sekúnd

Nahor
4 minútové cvičenie na spodnej časti tela pre bežcov
04:49

Živý
00:00
08:21
08:21

Pretože „Show Off“ je v mene, stále kričím „Ukáž mi svoje prsia podprsenku!“ Nikto si nemyslí, že je to smiešne, ale ja, ale stále nemôžem prestať. Ospravedlňujem sa svojim susedom (napoly srdečne).

Je to smiešne, pretože je to pravda.

A pretože jím posledný z koláča Tres Leches, keď to píšem.

Champion mi poslal túto novú žltú podprsenku, ale od apríla som mal modrú farbu. Používal som ho každý týždeň, odkedy som ho dostal. Som fanúšikom športových podprseniek, ktorý vás drží bez toho, aby ste museli vrstviť viac ako jednu podprsenku. Používam dva naraz na „lacné“ a nemám ani veľké prsia. Neviem si predstaviť, čo robíte C+ Girls!

Prehliadka podprsenky Rocks, pretože je to potné, aby vás udržalo úžasné a tiež dostatočne silné na úplné pokrytie bradaviek pre skromnosť. Rovnako ako sa mi to páči.

Spolupracujem s majstrom, aby som hovoril o tomto kľúčovom tréningovom výstroji počas rozhovoru Twitter vo štvrtok o 15:00 EST / 12:00 PST. Musíme sa postarať o dievčatá! Hovorme o tom.

Chcete vyhrať šampiónovú športovú podprsenku?

Príďte na 30 -minútový Twitter chat dnes (štvrtok) o 15:00 EST / poludnie PST a použite hashtag #Championsportsbras a budete zadaní, aby ste vyhrali. Rozdávame tri z nich – takže máte dobré šance!

Veľmi by sa mi páčilo, keby ste sa zastavili – nie je ľahké robiť kamaráti, keď neustále uverejňujete nevhodné obrázky na internete …

Otázka: Pripájate svoje športové podprsenky so zvyškom svojho výstroja?

Zrieknutie sa zodpovednosti: Pracujem s šampiónom na tomto twitterovom chate a prezradení. Všetky názory sú moje vlastné.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.