Ako plášť na jeseň beží

Ahoj! Ako to ide? Dnes ráno mrzlo, takže som pre svoj beh použil vrchol s dlhým rukávom. Aj keď SoCal nie je neuveriteľne chladný, ráno sú absolútne skvelé s sviežim chladom vo vzduchu. Ak ste z vlhkého miesta, ktoré má tendenciu držať sa v teple po celú dobu, môže to byť nezvyčajné, aké veľké sú ráno aj večery!

Urobil som 9 míľ a cítil som sa skutočne dobre. Budem čakať ešte jeden deň alebo dva, aby som pracoval na tempe alebo rýchlosti, aby som sa ubezpečil, že som úplne zotavený z maratónu.
Moje najaktuálnejšie videá

Memoir Jessica Simpson – recenzia otvorenej knihy
Recenzia novej knihy Jessica Simpsonovej – Open Book. Speváčka, ako aj podnikateľ rozlieva triky, ako aj za scénami prekvapenia všetkých v jej spomienke.

Recenzia Audible Book – Jessica Simpson ju číta sama! Navyše existujú melódie výhod, keď získate zvukovú verziu!

Viac videí

0 sekúnd po 6 minútach, 5 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho tréningu 2
01:45

Živý
00:00
08:21
06:05

Po behu som mal významný ekologický smoothie, ale verím, že je čas, aby som sa presunul na jesenné raňajky! Teraz sa cítim neuveriteľne chladno! Brrrr.

Ale tieto smoothies sa mi páči. Možno ich budem jesť pred svojím prenosným ohrievačom?

Verím, že je čas presunúť sa na teplejšie bežecké vybavenie (a teplejšie raňajky). Takže zdieľam nejaké nápady, ako presne na to, ako plášť na jeseň beží.

Teraz pracujem s Dansinom na zdieľaní týchto tipov. Vyššie uvedené prevodové vybavenie je ponúkané na internete alebo vo Walmart. Od v smere hodinových ručičiek: pullover / capris / s dlhým rukávom / capris.

Čo sa nosí na jeseň beh

1. Udržujte svoju základnú vrstvu potu.

Vaša športová podprsenka, ako aj skladovacia nádrž / tričko tričko musia byť potu, aby vás zabránili namočiť. Aj keď je to skvelé, budete sa zahriať a začnete sa potiť. Ak používate netechnický materiál, oblečenie sa stane ťažkým a urobíte z vás chladné aj chlpaté. Nie ďakujem!

Uistite sa, že šatníky odevov do vášho tela sú vyrobené na knôt potu preč.
Nakoniec som pre mňa objavil tú najlepšiu športovú podprsenku, ako aj 4 z presných presne rovnakých. Rovnako ako pravdivo premýšľam o objavení jedného pre každý deň v týždni.

To isté.

2. Ohrievané šaty – však to nepreháňajte.

Keď sa poveternostné podmienky chladnejšie nosím, nosím kapristy, ako aj úložnú nádrž alebo dlhé rukávy s šortkami – avšak nie oboje. Nepáči sa mi, že som zima, avšak po niekoľkých minútach behu sa začnem rýchlo zahrievať.

Nepáči sa mi, že som na pár minút chladný, keď som prvýkrát vystúpil z dverí, ale aj prehrievanie sťažuje beh oveľa ťažšie. Je to rovnováha, ktorá závisí od osoby, vzdialenosti, počasia, nálady atď.

Mysli na to:

– Poveternostné podmienky, keď bežíte, (skontrolujte podmienku poveternostných podmienok, keď idete von, nie deň všeobecne)

– presne koľko budete bežať

– Presne ako rýchlo sa zahrievaš

– Presne koľko sa potíte

– Ak požadujete, aby ste boli ďalším viditeľným v nízkom svetle dennej doby

(Dansin teraz skladovacia nádrž, ako aj Capris)

3. Vyberte jasné farby na tmavé.

Dni sú kratšie. Ak bežíte okolo úsvitu alebo súmraku, je to rozhodujúce pre šaty v jasných farbách, takže autá, bežci a cyklisti vás vidia. Vyhnite sa čiernej alebo kamuflácii, ako aj vybraním farieb, ktoré je možné identifikovať z Mesiaca. Potom vám cudzinci môžu tlieskať z vesmíru!

4. Noste výstroj, vďaka ktorému sa budete cítiť dobre!

Nepáči sa mi používanie bežiaceho oblečenia, ktoré ma robí sebavedomím. Ak niečo nie je v tvare ideálne alebo sa cítim veľký, nemotorný, nepohodlný – z môjho behu sa nestarám. Vyberte bežiace vrcholy, ako aj Capris/Thorts, ktoré máte tvar, a tiež sa cítite fit! Bežíš. Si úžasný! Vlastnite to rovnako ako šaty ako vy ste bežeckou rockovou hviezdou.

Verím, že jeseň je mojím preferovaným obdobím roka, pretože poveternostné podmienky je vhodné na výcvik. Rovnako je to vynikajúci čas na moment na šaty na beh. V lete je to všetko o prežití tepla. V zimnom období je prioritou v teple a zviazanie. Jesenné poveternostné podmienky nám poskytujú oveľa viac priestoru pre šaty v zábavných, jasných vzorovaných kaprisách a topoch.

Danskin má teraz veľké zábavné výbery pre vzorované kaprisy, ako aj tie, ktoré majú fit s detailmi, ktoré vyzerajú rozkošne a zabránia vám predhrievaním.

Otázka: Je to ako jeseň, kde ste teraz online ideálny? Aké je počasie?

Toto publikovanie je teraz v spolupráci s Dansinom. Všetky názory sú moje vlastné.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweetón

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále sa rozhodnite pre tieto:

Nemôžeš bežať bez

Nemôžeš bežať bez

Nemôžem bežať bez týchto 11 položiek bežiaceho zariadenia. stohujte na míle, ktorý chodí 23. deň.

jeseň spustenie obľúbených položiek

jeseň spustenie obľúbených položiek

Na jeseň je potrebné mať bežecké vybavenie. Nápady na spustenie najlepšej tejto sezóny pre všetkých bežcov. Plus môj preferovaný run prevodový stupeň

Najlepší Čierny piatok, ako aj Cyber ​​pondelok predaj pre bežcov

Najlepší Čierny piatok, ako aj Cyber ​​pondelok predaj pre bežcov

Tu je zaokrúhlenie toho najlepšieho čierneho piatku, ako aj predaja pre bežcov v pondelok Cyber. Toto je niekoľko z najlepších predajných nákladov yo

Najlepšie darčeky pre bežcov smerujú k špičke

Najlepšie darčeky pre bežcov smerujú k špičke

Najlepšie darčeky pre bežcov smerujú k špičke – Zoznam potreby, ktoré poskytuje vášmu preferovaným bežcom (alebo sami) v tejto sezóne!

Presne ako urobiť plochý bežec, ako aj presne to, ako získať oveľa viac sledovateľov Instagramu – zábava spustite obtiažnosť dňa 9

Presne ako urobiť plochý bežec, ako aj presne to, ako získať oveľa viac sledovateľov Instagramu – zábava spustite obtiažnosť dňa 9

Presne ako získať oveľa viac sledovateľov na Instagrame s týmto zábavným obrázkom Day Challenge. Presne ako urobiť plochý bežec, ako aj to, čo hashtag

Najlepší prevodový stupeň na beh bez rizika v noci

Najlepší prevodový stupeň na beh bez rizika v noci

Najlepšie bežecké vybavenie na temné ranné behy alebo nočné behy. osvetliť bežecké vybavenie pre tmavé zjazdovky alebo chôdzu a reflexné

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.