Dosiahnite na plážovú nohu č. 2

striedavý názov: Monica sa úplne podarí, keď sa behá, ako aj v rozpakoch pred svojím tímom, ako aj s kamerovým chlapom.

Dovoľte mi začať od začiatku …
Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónskeho výcviku 3
Deň maratónskeho výcviku 3

Viac videí

0 sekúnd po 51 sekundách

Nahor
Recenzia knihy American Dirt Book
12:07

Živý
00:00
08:21
00:51

Keďže nás sponzorovala New Balance a starostlivo sa s nimi dostalo na plážové práce, mali sme s nami celý víkend s nami CAM. Urobili sme predinterview, ako aj fotografie, ako aj natáčal celý závod. Zachytil teda všetky ruky, zábava, potešenie a program programu The Drama.

Keď sme naposledy hovorili, práve som spustil neuveriteľne rýchly (pre mňa) 7,5 míľ,

a odovzdal obušok Theodorovi

Bol som neuveriteľne vyčerpaný a prešiel som svojou prvou nohou zo zoznamu. Rozhodol som sa využiť systém klasifikácie pre seba, ako aj každú nohu dostal list na základe môjho výkonu. Leg #1 dostal B+, pretože som ju húpal, nemusel som však viesť múdre rasu vzhľadom na to, že som zabil svoje štvorkolky.

Po nohe som sa sústredil na povzbudenie na zvyšok tímu.

Vyhodil som banán, rovnako ako sme narazili „zavolaj mi možno“, aby sme tlieskali Anne.

Bola to veľká zábava!

Po našej mizernej večeri a nešťastnom pokuse o spanie sme boli späť v akcii. V tom čase to bolo okolo 2:00, ako aj na rade, aby som bežal ďalej. Mal som 8 míľ, aby som bežal uprostred noci. Bál som sa, že som chodil do nočného behu, avšak organizovaný, aby som sa snažil vyskúšať a bežať čo najbližšie k ostatným bežcom. Už som si povedal, že sa buď zrýchlim, alebo sa s niekým pomôžem, aby som zostal s niekým.

Bol som znepokojený, avšak po tom, čo som si užíval Gretchen, ako aj Tina prevádzkovali nočné nohy, cítil som sa oveľa lepšie, pretože som videl ľudí okolo nich.

Nakoniec som to bol na rade, rovnako ako mi Tina podala náramok Snap Caton, ako som bol preč!

Ale akonáhle som odvrátil roh od oblasti smeny, obrátil som sa na extrémne temnú ulicu a nevidel som žiadny druh ďalších bežcov. Videl som príznaky dosahu na pláži, v diaľke však žiadne červené blikajúce svetlá.

Bolo to extrémne tmavé. Tento úsek závodu nemal pouličné svetlá, pretože to bola oblasť lesov. Začal som sa báť rovnako, ako som si nebol istý, čo mám robiť. Bežal som rýchlejšie dúfať, že okolo zákruty budem mať vzhľad ešte jedného červeného svetla.

Nie. Nič.

Cítil som sa, akoby som bol zakrytý v čiernej prikrývke na ihrisku, ako aj jediná vec, ktorú by som mohol vidieť, boli dve stopy chodníka pred mojimi nohami s láskavým dovolením mojej klobúkovej lampy.

Bol som vystrašený z toho, čo bolo v celej temnote po mojej ľavej strane, ako aj v mojej pravici, ale nemohol som sa pozrieť na túto metódu, aby som ju skontroloval, pretože som musel držať oči na zemi, aby som sa nezúčastnil. Kedykoľvek som počul trochu hluku, šľahal by som si na sekundu hlavu, aby som mi pripomenul nohy tam, kde behal slepý.

Moja dodávka sa vytiahla po malej boku menej ako míle, ako sa Monica opýtala: „Ako sa máš?“

Vystrašil som FCK, ale rozhodol som sa udržať vulgárne pre seba. Povedal som: „Je to čierna, nevidím žiadny druh ďalších bežcov! Bojím sa!”

Zdá sa, že jednou z pravidiel je, že nemôžete jazdiť spolu so svojím bežcom, aby ma nemohla len zatáčať. Uviedla, že bude trochu zvládnuť a znova na mňa skontrolovať.

Hneď ako sa dodávka odtiahla, vo všeobecnosti som bežal tak rýchlo, ako by som mohol. Použili mi ešte jeden svetlomet, avšak to, čo som skutočne potreboval, bolo, aby som nebol sám v tme. Odmietol som lampu a povedal: „Chcem len vidieť ešte jedného bežec!“

Musím spomenúť, že som bol na ceste cestovateľa dodávky, ako aj Cam Osoba po celú dobu naháňala tento ideál na úrovni očí. Hovoril som okolo neho s Monicou, ale vo všeobecnosti som strácala svoj sht ideál do fotoaparátu. Nezaujímalo ma, bol som presvedčený, že tam budem zomrieť.

Dodávka sa zvýšila metódami, ako som k nej znova vyskočil. V tomto okamihu som sa skutočne dostal do svojej hlavy a stále som počul veci v kríkoch. Vymyslel som tento príbeh, že tam niekto čakal, aby celý deň napadol samostatného bežca. Prekročil som sa zlými myšlienkami a nemohol som sa dostať na pozitívne miesto.

Znova som bežal k dodávke, rovnako ako sa pretiahli. Potom mi banán vyskočil a podal mi vodu.

Monica nasadila banánový oblek !!! Mohla by povedať, že som vystrašil, musel som však pokračovať. Objavila metódu, ktorá by priniesla nejaký humor na okolnosti a pomohla mi úsmev.

Dodávka, ako aj banán mi zachránil život. Stále zostali blízko, keď som bežal s čiernou farbou smerom k dodávke. Naner mi podal vodu a potom odišiel na ďalšiu zastávku. Metóda som bežal rovnako rýchlo, ako som jej rozumel, avšak som sa obával, že som nedokázal pomaly. Moje srdce búšilo z môjho prsníka (z behu, ako aj strach), ako som pochopil, že nemôžem zachovať svoje tempo, avšak jaPotreboval som sa dostať k dodávke!

Nakoniec sme sa týkali oblasti s rozkošným centrom a pouličnými svetlami. Povedzte Bohu.

Cítil som sa oveľa lepšie, ako aj dodávka zostala so mnou až do poslednej míle. Povedali mi, že za mnou je ešte jeden bežec, takže som nebol sám tak dobre, pretože museli, aby sa Theodora pripravila na jej nohu.

Nevidel som jediného bežca až po míle 7, keď niekto prešiel okolo mňa. Nikdy som nebol tak potešený, že som zabil cestu. Nakoniec som otočil roh a videl som plochu smeny. Urobil som to! Nezomrel som, plače ani telefonoval Benovi, aby ma našiel vyzdvihnúť.

Nakoniec som tiež bežal neuveriteľne rýchlo! Obavy vás robia rýchlo.

8 míľ – 8:12 tempa

Míľa 1: 8:26

Míľa 2: 7:30

Míľa 3: 7:32

Míľa 4: 8:34

Míľa 5: 8:11

Míľa 6: 8:35

Míľa 7: 8:28

Míľa 8: 8:16

Som hotový! Bola som veľmi potešená, že som sa dala udržať tento beh, ale cítim sa silnejší, že som s touto skúsenosťou išiel.

Akonáhle sa to stalo, okamžite som sa cítil trochu v rozpakoch, že som tak hlasný, že sa bojím. Normálne som dosť drsný okolo okrajov, ale nesnažil som sa hrať alebo skryť pravdu, že som sa tak vystrašil.

Rovnako som sa cítil, akoby som bol pre dodávku problémom a chcel by som sa ospravedlniť svojmu tímu, ak by som túto nohu sťažoval, avšak by ju nemali. Boli nad rámec podporných a pozitívnych.

Po dokončení som sa dostal do dodávky, chugged voda a tiež som uviedol trochu modlitby.

Veľké obrovské povedzte vám vďaka Monike za to, že ste tí najlepší banán vôbec.

Potom zostali 4 bežci pre túto nohu vynikajúce a všetko odišlo bez problémov.

Pre túto nohu som si poskytol „D“. „D“ pre tmu, to je – som neuveriteľne potešený presne z toho, ako som bežal tak dobre, ako som nezomrel.

Pri druhej myšlienke to musí byť „D“ pre dramatické…

Otázka: Čoho sa bojíte?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.