15 000 dolárov na škody zakúpené po pirátstve UFC 129

v súčasnej situácii, ktorá sa týka škody na pirátstve za programy platov UFC Pay Per View od priemyselných zariadení, okresný súd USA vydal dôvody na rozsudok, E.D. Missouri, ktorá nariadila obvineného, ​​aby zaplatil náhradu škody vo výške 15 000 dolárov.

V nedávnej situácii (Joe Hand Propagtions, Inc. v. Shepard) obžalovaní zobrazovali UFC 129 vo svojom športovom bare bez toho, aby si kúpili priemyselnú čiastkovú licenciu vo výške 900 dolárov. Namiesto toho bol program vysielaný v bare z rezidenčného satelitného účtu „zaregistrovaný do bytu v druhom poschodí alebo byt nad športovým barom“. Okresný sudca Stephen Limbaugh dodal dodržiavanie dôvodov pri hodnotení náhrady škody vo výške 15 000 dolárov:

K dátumu programu bol program bez povolenia zachytený a/alebo sa vysielal a vysielal v športovom bare. Program bol vysielaný pomocou satelitného účtu siete rezidenčných stravovacích sietí zaregistrovaného v byte v byte v druhom poschodí alebo byt nad športovým barom, aby sa získal neoprávnený signál. Prenos programu sa nemusel pustiť bez určitých neoprávnených akcií na zachytenie, prijímanie a/alebo zobrazenie televízneho vysielania programu. Pri nákupe zabezpečeného proti neoprávnenému odpočúvaniu alebo prijatiu programu bol medzištátny satelitný prenos programu digitálne kódovaný alebo skramovaný, ako sa neponúklo ani nebolo určené na využitie širokej verejnosti. Ak by žalobca oprávnil priemyselné zariadenie na získanie príslušného programu, zariadenie bolo dodané s elektronickými dekódovacími zariadeniami, ako aj satelitné súradnice potrebné na získanie signálu alebo šnúry alebo satelitného dodávateľa zariadenia, by boli upozornení na rozlúčku v závislosti od recepcie, v závislosti od recepcie. na zariadeniach zariadenia, ako aj poskytovateľa. Autorizované priemyselné zariadenia, ktoré sa zmluvne uzavreli so žalobcom, boli potrebné na zaplatenie poplatku za sublicenciu na získanie programu. Tento poplatok za sublicenciu je zvyčajne založený na schopnosti zariadenia. Tu mal športový bar obsadenie päťdesiat ľudí. Podľa sadzbovej karty by poplatok za právne vysielanie bol 900,00 dolárov.

V noci programu audítor žalobcu poznamenal, že program je televíznym vysielaním okolo štyridsaťdva patrónov v športovom bare v troch veľkých televízoroch. Výstava programu bola inzerovaná, ako aj propagovaná na stránke Sport Bar’s Facebook, ktorá bola ponúkaná na internete širokej verejnosti. Hodnotenie stránky Facebook Sports Bar ukazuje, že obvinil Sheparda osobne autorské články na stránku Facebook…

Navrhovateľ tu netvrdí, že športový bar je opakovaným porušovateľom a netvrdí značný peňažný zisk. Súd poznamenáva, že minimálna suma skutočnej náhrady škody je 900 dolárov, čo je suma neplateného sublicence. „Súd uznáva však, že žalobcovi existujú mimoriadne skutočné škody, ktoré je oveľa ťažšie vypočítať, napríklad výdavky na audit, ako aj devalváciu jeho programovania.“ Joe Hand Propagtions, Inc. v. Thompson, 2013 WL 466278, *3. Po premýšľaní o poskytnutých orgánoch, ako aj o iných platných situáciách z tejto jurisdikcie, spolu s vyhlásením čestného prehlásenia, ako aj s ďalšími dôkazmi, Súdny dvor podľa vlastného uváženia udelí 5 000 dolárov v zákone podľa § 605 písm. E) bodu 3 ( C) (i) (ii), ako aj 10 000 dolárov v vylepšených zákonných škodách podľa § 605 písm. E) bodu 3 písm. C) bodu ii).

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Škody pre pirátstvo v hodnote 15 000 dolárov za pirátstvo 168january 2018 v „pirátstve“
20 000 dolárov na škody udelené za UFC 162 PiracyFebrur 2, 2017 v „Pirátstvo“
Poškodenie vo výške 20 000 dolárov za pirátstvo 175. decembra 2015 v „pirátstve“ 2015 v „pirátstve“

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.