Mám rád čerešne

, určite som významným fanúšikom melónu….

Čerešne ich však určite bojujú na prvé miesto. Tento týždeň som šiel do Costco niekoľkokrát v prehliadaní čerešní, pretože ich nemali. Boo.b
Moje najnovšie videá

Neortodoxná kniha, ako aj hodnotenie Netflixu
Recenzia série Book & Netflix – neortodoxná. Skvelé počúvanie – kniha, podcast, ako aj séria hodnotenia vizuálnej domácej zábavy.

Viac videí

0 sekúnd 7 minút, 28 sekúnd

Nahor
Moja krásna druhá polovica v Pysch Ward: Memoir – Recenzia knihy
05:31

Živý
00:00
08:21
07:28

Nakoniec dnes tam boli moje vážené čerešne !!! Trochu ma potešilo, že som sa podelil o svoje potešenie so svojimi kolegami nakupujúcimi. Našťastie som bol schopný zachytiť ich obrovskú krabicu skôr, ako som bol sprevádzaný z obchodu.

Chápem, že to behám ako vodný melón, ako aj čerešne do zeme. Je to však blog o potravinách, ako aj v prípade výživovo hluku, ktoré by som jedol iba navždy. Jediným dôvodom, prečo nemám, je to, že sú teraz len v sezóne. Takže jesť celoročnú hodnotu za 2 mesiace. (Nataliedee.com)

Jedol som niečo na dome metódy, ako aj potenciálne sfarbil moje autá a sedadlá nákladných automobilov, tvár, zuby, tričko, ako aj Vegas, keď som ho uviazol, ako aj mazadil. úplne to stojí za to.

Dúfam, že Ben dnes nekontroluje RER, pretože v čase, keď sa vráti domov, budú preč.

Fotografie určite klamú, keď sa týka blogovania o potravinách. Táto nádoba na misu obsahuje celé srdce Romaine, 2 paradajky, 1big paprika, vegetariánsky hamburger, mandle a zálievky.

Objekty na fotografii sú väčšie, ako sa objavujú.

Flashback piatok! Minulý rok v tomto období okolo Ben, rovnako ako som sa práve presťahoval späť z Marylandu do Kalifornie (domov).

Bol som veľmi rád, že som opustil MD, musím však priznať, že mi to chýba. Naozaj sa pozerám späť na náš rok, ktorý je k dispozícii ako skvelé. Nemôžem skutočne vedieť, ale verím, že by som urobil veci iné, keby som všetko urobil.

Tiež, o rok včera som mal pozoruhodný beh. Požiadam, aby som sa k tomu vrátil!

Beh v správach: Kara Goucher, ako aj ostatní, nečakajte až po odchode z behu, aby pripravili deti. – Tento krátky článok je veľmi inšpiratívny, pretože som presvedčený, že život skončil, keď vás zrazia.

A táto malá kúsok sa pripravuje na súťaž na stravovanie hotdog, ktoré by si ju vzal?

Teraz vyžadujem zabalenie na náš výlet! Ben, ja, ako aj môj Bro, ako aj jeho GF, smerujeme na sever po pobreží, ale podrobnosti hráme podľa ucha.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Orange Region Fair 5K závodná diskontná sadzba a školiaci plán 5K

Orange Region Fair 5K závodná diskontná sadzba a školiaci plán 5K

Ahoj! Ak sa vám páči beh, rovnako ako jesť toľko, ako by ste mali premýšľať o tom, že prevádzkujte 5k, ako aj na veľtrh … Majte na pamäti L

Čo som dnes jedol potravinový denník – Tréning Marathon 4

Čo som dnes jedol potravinový denník – Tréning Marathon 4

Čo jem za deň. Potravinový denník, ktorý prevádzkuje blogový tréning 4. Týždeň raňajok, obed, večera, ako aj občerstvenie plus poznámky k

Teší Nový rok od Run Eat Eat Opakovanie!

Teší Nový rok od Run Eat Eat Opakovanie!

Teší Nový rok !! Som späť z voľna voľna a chcem vám poslať najlepšie túžby po roku 2022. Chýbali ste mi, ako aj blogovanie, ako ajDeň maratónskeho tréningu 1 – Video Denník?

Deň maratónskeho tréningu 1 – Video Denník?

Začnite maratónsky tréningový denník. Deň 1 skontrolujte po mojom dlhodobom horizonte. Beh, ako aj recept každodenné aktualizácie na nasledujúcich 90 dní

Beh na ostrove Marco Florida 2021

Beh na ostrove Marco Florida 2021

Kde bežať na ostrove Marco Island Florida. Prevádzkové návrhy na cestovanie a letné výlety na pláži. Florida Run Blog a

2020 Ciele – Nové čokoľvek, však aj späť k blogovaniu

2020 Ciele – Nové čokoľvek, však aj späť k blogovaniu

Ahoj!! Presne ako sa máš? Za posledné 2 týždne som strávil dlhý čas, keď som skutočne veril vo svojich novoročných uzneseniach, ako aj o góloch f

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.