Kalifornia verzus Florida…

Kalifornia verzus Florida, je to úžasná debata. Aspoň je to pre mňa úžasný spor. Snažím sa to rozbiť kúsok po kúsku a zvážiť výhody a nevýhody týchto dvoch úžasných veľkých štátov, aby som zistil, čo presne musím urobiť so svojím životom, blogom, jedlom atď.

V Kalifornii môžem dostať tamales na svojom behu … (Dostal som ich, keď som sa vrátil z behu a uvidel som dámu, ktorá ich predáva mimo komplexu. Tamale Food Truck (Sans Truck) Dal by som mu 5 hviezdičiek.)
Moje najaktuálnejšie videá

Čo jem za deň – Runner Edition
Čo som jedol za deň. Denník potravín od bežca, ktorý v súčasnosti necvičí maratón alebo polmaratón. Raňajky, obed, večera a občerstvenie plus tipy.

Viac videí

0 sekúnd 14 minút, 26 sekúnd

Nahor
Covid 19 Test protilátok
05:19

Živý
00:00
08:21
14:26

Na Floride môžem dostať mango … (Bežal som niekoľkými mangovými stromami, ktoré upustili z tohto vzácneho ovocia na chodníku. Nezobral som si to, pretože sú na niekom dvore. Tiež by to bolo čudné beh s mangom.)

Víťaz: Kalifornia. No tak, nemôžeš poraziť naozaj dobré tamales z Lil Lady na rohu. Doplňte ho vyprážaným vajíčkom a horúcou omáčkou choluly. Závisí od mňa.

V Kalifornii vidím detské kačice na svojom behu.

(RuneATrePeat na Instagrame)

Na Floride vidím aligátory….

Víťaz: Florida. No tak, aligátori?! Spravidla sú to dinosaury. Vidím dinosaury, keď bežím na Floride!

Bolo to tvrdé volanie, pretože rád vidím na jar detské kačice a husi a užívam si ich, keď behám deň čo deň … ale raz ma kačica zasiahla do hlavy, takže to dám Floridu. raz.

V Kalifornii vidím náhodné nohavice na svojom behu … ha! Dobre, len som chcel ospravedlnenie uverejniť najnovšiu náhodnú vec, ktorú som identifikoval pri behu.

Na Floride vidím Hviezdu!

Víťaz: Florida. Hej, držal som hviezdicu – to je fantastické a milujem ju.

Na Floride vidím George a Marbles. Dve mačky, ktoré nie sú neuveriteľne priateľské, ale ako ja v poriadku.

V Kalifornii sa stretávam s Vegas. Kto je môj jediný kamarát. Našiel som ho, keď bol mačiatko. Raz ráno chodil okolo parkoviska vozidla a ja som ho identifikoval, keď som v práci odhodil svojho brata. V tom čase som stále žil doma so svojou mamou a priniesol som ho domov v nádeji, že ma nechá udržať. (Pro Tip: Je to všetko o načasovaní a o tom, ako sa tento trochu pýtate.)

Víťaz: Kalifornia. Pretože Vegas baby! Je to naozaj dobrá mačka. Viem, že nie každý má rád mačky, ale mám kamarátov, ktorí zvyčajne nie sú mačkami a myslím si, že Vegas je v pohode.

Kalifornia je tiež oveľa bližšie k skutočnému Vegasu, takže to má ísť za to …

Otázka: Aký štát sa vám páči lepšie?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále sa rozhodnite pre tieto:

Môj domáci pes potrebuje prekážať pre chôdzu alebo beh so svojím šteniatkom

Môj domáci pes potrebuje prekážať pre chôdzu alebo beh so svojím šteniatkom

Chôdza pre domácich miláčikov potrebuje haves. Požiadali ste o moje nápady na vybavenie na beh so svojím domácim psom – tu je zoznam mojich obľúbených vodít, col

Beh na ostrove Marco Florida 2021

Beh na ostrove Marco Florida 2021

Kde bežať na ostrove Marco Island Florida. Prevádzka nápadov na cestovanie a letné plážové výlety. Florida Run Blog a

Národný darček pre pizzu syra

Národný darček pre pizzu syra

darčekový certifikátObr. RUNEATREPEAT Instagram Giveaway Politiky Národný syr Pizza Day 50 dolárov Darčeková karta pre vaše vlastné PI

Skutočné nápady, ako si spoznať nových priateľov

Skutočné nápady, ako si spoznať nových priateľov

Nápady na vytvorenie nových kamarátov ako dospelého. Ako spoznať nových ľudí a priateľstvá vo vašich 20. a 40. rokoch. Run jesť opakovať vid

Prevádzka kostýmy

Prevádzka kostýmy

Prevádzkovacia súťaž kostýmov. Vyhrajte individuálnu alebo skupinovú súťaž kostýmov. Najlepšie spúšťacie kostýmové súťaž na Instagh

pád

pád

Na jeseň je potrebné mať bežecké vybavenie. Nápady na to, aby ste v tejto sezóne spustili čo najlepšie pre všetkých bežcov. Plus môj obľúbený runový výstroj

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.