Beh bezpečne – Získajte beh kamarát

Ahoj! Skontrolovali ste sa včera (aspoň so sebou) a premýšľali o tom, kde bežíte? Dnes hovoríme o ďalšom probléme s bezpečnosťou bežca …

Najprv sa však porozprávajme o bezpečnosti kuchyne, pretože sa mi podarilo nejako spáliť všetku vodu pri varení vajíčok s tvrdým uvareným a úplne vyprážané panvicu!
Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónskeho výcviku 3
Marathon Training Video Diary – Deň 3. Prevádzkovanie denníka sa check

Viac videí

0 sekúnd po 51 sekundách

Nahor
4 -minútové stojace základné cvičenie pre bežcov
04:31

Živý
00:00
08:21
00:51

Myslel som, že budem neuveriteľne organizovaný a zdravý a pripravím na týždeň veľa vajec. Vajcia boli tiež v predaji, takže som mal dve 18 balení! Milujem vajcia, tak som si myslel, že sa zameriaval na raňajky, tvrdo varené na občerstvenie a obed a ja by som bol pripravený! Mal som dobré úmysly.

Bez ohľadu na to, koľko krát robím vajcia, ktoré robím vajcia, vždy skontrolujem, ako dlho ich udržiavajte vo vode. Našiel som pokyny pre najlepšie vajíčko s ťažkým varením = varenie v vare, vyberte z tepla, nechajte sedieť 12 minút, opláchnite studenou vodou. Moja prvá šarža vyšla perfektná.

Ale keď som nasadil druhú dávku, aby som sa varil, odišiel som a rozptyľoval sa televízorom a e -mailom. Potom počujem nejaké zvláštne „pop!“ zvuky prichádzajúce z kuchyne? To je divné. Možno susedia robia popcorn?

Nie.

Boli to vajcia! Celá voda vyhorela a oni sa objavovali a tancovali okolo horúčava !!! Na všetkých vajciach sú malé popálené značky, ale v skutočnosti sú stále jedlé. Nie ideálne, ale jedlé.

Nie som však v kuchyni úplným zlyhaním. Keď som včera v noci išiel dostať do ingrediencií na koláčiky, chytil som Benovi balenie Marzipana. Je posadnutý vecami!

Pretože moja kvóta na pečenie bola maximálna na týždeň, som vzal skratku a použil plechovku chladených škoricových roliek. Práve som vrazil marzipan do línií, rozbalil som škoricu a potom som ich prevrátil späť s pastou do stredu. Boom! Čokoládové lupienky na vrchu boli úplne zbytočné, ale zostal som ich zo koláčikov.

Ben si myslel, že to boli úžasné! Miloval ich !!

Veľmi ma teší, že ich miluje, ale … v minulosti som urobil priekopnícku ženu škoricu. Mám pocit, že jeho reakcia na nich bola rovnako nadšená, ako keď vyskúšal recept 28 -krokových priekopníckych žien (čo trvalo niekoľko hodín, kým sa vyrobila a vytvorila v epickom neporiadku a v kuchyni).

Len mi ukazuje, že jeho chuťové poháriky nefungujú a ja by som sa nemal zabiť, aby som sa na neho snažil zapôsobiť v kuchyni, alebo naozaj tak miluje Marzipana. Hmmmm.

Deň 2 týždňa behu bezpečnosti!

Skontrolovali ste svoju trasu v deň 1? Mysleli ste na spôsob, ako to urobiť bezpečnejšie?

Na ďalšiu výzvu -> Nájdite bežeckého kamaráta

Naučili sme to vzhľadom na to, že sme deti – používajte systém Buddy. Beh s kamarátom je bezpečnejší ako beh sám. Ale budem prvý, kto pripustí, že rád behám sám.

To je v poriadku. Nerobí ma to zlým človekom, len rád beham, aby som bol svojím časom Lil Solo.

Áno, s tým nie je nič zlé, ale nie je to najbezpečnejšia voľba.

Poďme teda hovoriť o niekoľkých možnostiach, ako získať bežiaceho kamaráta.

1. Vlastne získajte behu kamaráta.

Nájdite priateľa alebo známeho, ktorý trénuje rovnaký závod ako vy alebo ktorý beží približne v rovnakom čase a na mieste. Striekajte sa na stretnutie v ich dome a potom na vás. Nie je to vždy pohodlné, ale je to bezpečnejšie a udržuje vás zodpovednosť.

2. Bežte súčasne a umiestnite ako svoj kamarát, ale nie s nimi.

Nájdite niekoho, kto beží okolo toho istého miesta ako vy, a dohodnite sa na čase a na mieste, kde začnete bežať. Akonáhle ste tam, obaja môžete urobiť svoju vlastnú vec – nemusíte bežať bok po boku alebo vôbec. Ale mať niekoho iného na tej istej trase, ako ste vy – aj keď sú trochu vpredu alebo za sebou – naznačuje, že cesta je oveľa viac osídlená.

Funguje to, ak poznáte bežca, ktorý beží oveľa rýchlejšie alebo pomalšie ako vy. Zoznámte sa a začnite a dokončte svoje behy, ale necítite sa pod tlakom, aby ste bežali spolu. Urobte svoju vlastnú vec, ale sledujte na seba navzájom čo najviac, a nezabudnite komunikovať, ak vidíte niečo čudné.

Ďalšia možnosť: Získajte priateľa, manžela, rodiča, súrodenca, frenemy … na jazdu na bicykli po ceste, keď beží. Na bicykli pôjdu oveľa rýchlejšie, ale niekoľkokrát môžu ísť von a vrátiť sa a pozdraviť, odovzdať vodu alebo korčule a check-in s vami.

Našiel som svojho behu kamaráta … on to ešte nevie.

3. Bežte s alebo súčasne ako miestna bežecká skupina.

Popoludňajšie prechádzky a vidím, že Raz alebo dvakrát týždenne beží skupina slimákov. Keby som bol popoludňajším bežcom, mohol by som načasovať svoje behy, aby som bol na tejto ceste, kde viem, že budú ostatní bežci.

Vyhľadajte miestne bežiace skupiny a pripojte sa k nim! Miestne prevádzkové obchody majú často informácie o skupinách so skupinami alebo check-up..com.

Ak sa k nim nechcete pripojiť – zistite, kedy bežia a bežia súčasne na rovnakom mieste. Všeobecne hovorím, že musíte byť Creeper, ktorý nasleduje okolo GROUP bežec … Out Plaep the Creepers tým, že sú ešte strašidelnejšie! Boom.

Máte behu kamaráta? Existuje niekto, kto by s vami mohol chcieť bežať?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále sa rozhodnite pre tieto:

100 míľ sledovača vytlačiteľné

100 míľ sledovača vytlačiteľné

bezplatný 100 míľový sledovateľný tlačiteľný graf. Bežte alebo choďte na 100 míľových výziev pre všetkých bežcov a zostaňte motivovaní

Keby Jlo a Shakira bežali kamaráti …

Keby Jlo a Shakira bežali kamaráti …

Ahoj!! Ako to ide? Páčilo sa vám koncert JLO & Shakira? Pravdepodobne po ňom bol veľký futbalový zápas ideálny

Run Fit Challenge Week 1 – Živé otázky a odpovede

Run Fit Challenge Week 1 – Živé otázky a odpovede

Run Fit Challenge Live Facebook Q&A relácie. 1. týždeň otázky týkajúce sa behu a chudnutia. Tréning srdcovej frekvencie a

Ako zostať zodpovedný za výzvu virtuálnej prevádzky – vtipné spustenie memov

Ako zostať zodpovedný za výzvu virtuálnej prevádzky – vtipné spustenie memov

Najlepšie vtipné bežecké memes na Instagrame @runeAtrepeat Ako zostať zodpovedný za virtuálnu výzvu

Najlepší výstroj na beh v noci

Najlepší výstroj na beh v noci

Najlepšie bežecké vybavenie pre temné ranné behy alebo nočné behy. rozsvietiť bežecké vybavenie pre tmavé zjazdovky alebo chôdzu a reflexné

5 jednoduchých nápadov na natiahnutie po behu

5 jednoduchých nápadov na natiahnutie po behu

Ako sa natiahnuť po behu. 5 nápadov, ako začať pretekať pre bežcov. Ako často a ako dlho musíte Strch a E.

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.