Kultulder tlieskal späť na Lady na internete, ktorý ho fit shaming

od Matta Weika

V živote mám ľahké uvedenie … „Nezačínajte sračky, nebude sa sračky.“ Som tak chorý, keď som o tom všetkom počul na internetovom hanbingu tukov, ako aj „OMG, presne to, ako sa pokúšam uviesť niečo také, čo niekomu naznačuje“ ktorí sú fit. Hanbovanie tukov … fit shaming … Úprimne povedané, toto je všetko také hlúpe.

Pre začiatočníkov by som rád, že by všetci boli vo forme a zdraví? Samozrejme, že by som. Preto som pre vás vydal toľko materiálu pre vás (a dievčatá). Som naivný dostatočný na to, aby som veril, že ľudia budú skutočne povinní za svoje činy, ako aj za zodpovednosť? Nie. Existuje dôvod, prečo má viac ako 60% amerických dospelých nadváhu, ako aj oveľa viac ako 40% z nich sa uvažuje o obéznych. Znamená to však, že idem zo svojej metódy, aby som niekomu zavolal slovo „f“ (tuk)? Nie. Ak ste tuk, nemení to môj život ani ho nezmení akýmkoľvek spôsobom. Takže som na to nevynaložil veľa úsilia, pokiaľ sa ma niekto skutočne netýka žiadosti o pomoc.

Ale to, čo ma skutočne naštvali, je celá táto „zrušená kultúra“, kde ak niekto uvádza, že je niekto tučný, nadváha, Thicc (s dvoma C), husky, veľké, obézne, plus veľkosť, [Vyplňte prázdne miesto s tým, čo chcete Aby tu uviedli], okamžite idú na svoje platformy sociálnych sietí a „vystaviť“ tohto jednotlivca. Keď sa však vyskytne opak, keď niekto má nadváhu, rovnako ako fit hanbing niekoho, kto vyzerá dobre, nič sa nikdy nepovie.

Ľudia sa radi ospravedlňujú: „No, vyzerajú dobre, tak koho to zaujíma?“ Ak by bola topánka na druhej nohe, vaša hlava by explodovala, rovnako ako by ste chceli, aby ich všetci, ako aj vaša mama, aby ich ukončili zo svojej práce, ich dom spálil na zem a bol verejne ponižovaný celé týždne.

Spustený na Tik Tok
Po pravde povedané, nerobím celú vec Tik Tok. Mohol by som objaviť milión oveľa lepších vecí, ktoré by som mohol dokončiť svojím časom, ale chápem, že platforma je dnes „vec“. To znamená, že chlap mal trochu nadváhu a rozhodol sa dostať do formy. No, roztrhol a zverejnil obrázok. Bol šťastný zo seba, ako aj zrazu, pani sa spustila, ako aj uviedla, že jeho zmena bola „vypnutá“. Diskutovala o tom, že ženy si vyberú, ako vyzeral pred jeho transformáciou. Úprimne povedané, bolo to bežné „otec Bod“, ak ste to museli vysvetliť.

Po prvé, vyžadujem to len na to, aby som to uviedol. Ak niekto urobí čas zo svojho dňa, aby zverejnil niečo nepriaznivé o vás, váš príspevok, niečo, čo ste povedali, alebo metódu, ktorú hľadáte, uvádza metódu oveľa viac o nich ako o vás. Úmyselne urobiť komentár, ktorý niekoho položí, ukazuje, že súkromný nemusí byť v najlepšom špecifikácii mysle, ako by mohol bojovať s vlastnými démonmi a neistotami.

Ako by ste očakávali, rovnako ako by som urobil presne to isté, ten chlap odpovedal: „Toto je ideálny príklad„ A čo tak, že si udržujeme svoje myšlienky pre seba. ““ Potom pokračoval, ako aj pridal, “Veríš, že sa starám o to, čomu veria ostatné ženy v mojom tele?” Rovnako dal svetlo, že by sa to zmenilo na ešte väčší príbeh, ako aj problém, ak by sa funkcie obrátili.

Prečo je tento dvojitý spoločný?
Pozri, nie som žiadny dizajn fyzickej zdatnosti, ako aj netvrdenie poistenia. Dokonca však dostávam komentáre zamerané na mňa. Takže si nemôžem ani predstaviť, čo počujú tí, ktorí chodia po celý rok roztrhávaní. Dostávam mi komentáre len kvôli jedlu, ktoré jedím, ako aj pravdou, že cvičím päť dní v týždni. Najzaujímavejšou časťou je, že tí, ktorí kladú komentáre, sú ľudia, ktorí majú nadváhu. Teraz, keby som diskutoval s niekým, kto nadváhal niečo o tom, čo jedli, bol by som uvedený v správach, aby som naznačil, že niekto je tučný alebo nadváha. Boli by nepokoje v uliciach pre moju hlavu.

Ak sa komentuje jedna metóda o „neprijateľnom“, tak prečo by sa komentovalo druhú metódu o „prijateľnej?“ Dvojité spoločné je smiešne.

Tu je primárny rozdiel … tí, ktorí sú vo forme, rovnako ako trpiaci fit hanbing, je to jedno. Pokračujú vo svojom živote bez toho, aby boli dané akékoľvek f*cks. Je to „vďaka za to, že ste sa objasnili, že vyzerám dobre.“ V podstate je to iné myslenie. Ak máte nadváhu a niekto vám telefonuje s nadváhou, táto osoba sa na to pozerá ako nepriaznivú, pretože nie je istá ich váhou. Čo však urobia pre opravu metódy, ktorú cítia? Všeobecne platí, že nič rovnako ako ich váha neustále zvyšuje, pretože neopravujú zlý spôsob správania života, v ktorom žijú.

Tu je najzaujímavejšia vec, ktorej naozaj nerozumiem. V priebehu rokov som mal v priebehu rokov veľa ľudí, aby som zložil články o tom, ako presne schudnúť, preliať tuk, jesť lepšie atď. Hovoriť o mojich článkoch je MAĽudia kráľa sa cítia zle, presne ako sa pokus ukážem prstom na tých, ktorí majú nadváhu, presne to, ako necitlivo môžem byť, smiešnosť pokračuje rovnako ako ďalej. Nezabúdajte, že … skladám články, ktoré pomáhajú ľuďom.

Pravda, že vzali krátky článok úplne iným smerom, sa zdá, akoby hľadali taký krátky článok, aby si vybrali svoju agresiu a nenávisť. Opäť sa pozerám na tých ľudí, že majú nejaké problémy, ktoré vyžadujú, aby riešili, či ich praktický krátky článok dokáže takto spustiť.

Ešte oveľa komickejšie (ako ešte jeden príklad) je to, že na mojej stránke Facebook je dáma, ktorá uviedla, že nesúhlasí s mnohými vecami, o ktorých som zložil. Zakaždým, keď je uverejnená jeden z mojich článkov, číta ho. To je to, čo telefonujete vo fanúšikovi, nie nenávisti. Lož

Pretože sa vám nepáči téma, neznamená, že ostatní ju nepovažujú za užitočné. Tí, ktorí chcú vylepšiť svoje životy, objavujú hodnotu v materiáli, ktorý skladám, ako aj poskytujem. Chcú schudnúť, rozvíjať svaly, online zdravší životný štýl, online dlhšie, cítiť sa lepšie, zvyšovať svoju imunitu, získať silu, zoznam pokračuje aj ďalej. Keby som sa staral o každý hlúpy komentár, ktorý bol vytvorený o mne alebo nasmeroval na mňa, prestal by som skladať už dávno.

Ale nakoniec, ak sa chystáte uviesť niečo hlúpe, dajte topánku na druhú nohu. Hanbovanie tukov … fit hanbenie … je to všetko hlúpe. Prestaňte prichádzať s dôvodmi, aby ste sa harali späť, ako aj navzájom, presne o tom, ako ste vyzerali. Ak to nemá vplyv na váš život, nechajte ho ísť.

Leave a Reply

Your email address will not be published.