Carl’s Jr. New Turecko Burgers

Musel som pracovať o 16:00 a pred odchodom som mal dobrú palicu s občerstvením. Bolo to super vzrušujúce – urobil som svoje prvé vyhodnotenie fitness! Ah! Viac o tom neskôr

Potom som jedol nudnú večeru, ktorá sa bude konzumovať raz denne počas nasledujúcich 12 týždňov. (Vieš, pretože som zaneprázdnený a hladný = nie je čas na varenie.)
Moje najnovšie videá

Dostal som test Covid-19
Získanie testu koronavírusu – ako to funguje, aké to je, moja skúsenosť a ďalšie. Dostal som tradičný test a Ben dostal rýchly test Covid-19.

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 16 sekúnd

Nahor
4 -minútové stojace základné cvičenie pre bežcov
04:31

Živý
00:00
08:21
05:16

Dezert <3 Nakoniec nastal čas ísť vyzdvihnúť Ben! Keďže musel prejsť colnou cestou a Lax je klastrf#ck, trvalo to navždy. Nakoniec som musel zaparkovať, aby som mohol ísť cikať. Existuje len toľkokrát, keď môžem terminál zakročiť! Cestou som mu dal na večeru nový Carl's Jr. Guacamole Turecko. Išli sme, takže žiadny obrázok, ale urobil som uhryznutie a mal pár hranoliek. Myslel som, že je to dobré pre rýchle občerstvenie. Ale môžete dať Guacamole na topánku a ja by som ju zjedol. Už ste videli novú radu Carla JR do 500 kalórií Turecka?! Rýchle občerstvenie jesť iba vtedy, keď som veľmi premrhaný (ktorý sa vyskytuje iba vo Vegas), takže tieto nové hamburgery pre mňa nič neznamenajú. Ale som rád, že na svete existujú zdravšie možnosti! Majú tiež hamburgery bez mäsa! Keby iba miesta rýchleho občerstvenia by vytvorili dobrú vegetariánsku hamburger… Myšlienky na nových tureckých hamburgeroch? Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Pokračujte s nimi: Neskorý veľkonočný lov konfiet vajíčok Neskorý veľkonočný lov konfiet vajíčok Prevádzka blogu Veľkonočné vajíčko. Tipy na zábavný lov konfety s mojím zlatým retréverom a zvukom s veľmi ryšavou Čo jesť po behu Čo jesť po behu Čo jesť po rýchlejšom behu, aby ste sa zotavili. 15 Nápady na občerstvenie po spustení. Čo mám jesť po behu? a tipy, ako vám pomôcť Žiadne tipy na prípravu jedla Žiadne tipy na prípravu jedla Príprava jedla môže byť ľahká! Nemusíte variť celé jedlá, aby ste sa pripravili na zdravé výbery. Tipy, ako sa pripraviť 15 Nápady na občerstvenie rýchleho behu 15 Nápady na občerstvenie rýchleho behu Čo jesť skôr, ako utekáš a kedy jesť. 15 Nápady na občerstvenie rýchleho spustenia pre nových bežcov a výcvik na polmaratón Beh je najlepší spôsob, ako schudnúť, ale ... Beh je najlepší spôsob, ako schudnúť, ale ... Ako schudnúť a užiť si cestu. Tipy na chudnutie pri behu. Ako si užiť beh a cítiť sa goo 6 Zdravé nápady na občerstvenie zabalené bielkoviny 6 Zdravé nápady na občerstvenie zabalené bielkoviny Zdravé a ľahké zaokrúhlenie 6 rôznych spôsobov, ako navštíviť svoje vlastné občerstvenie bielkovín! Urobte z tejto súčasti vášho jedla prípravok ⚡ Shareaholic .

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.