Airport Runner

Milujem cestovanie. Milujem letisko. Milujem vzrušenú energiu, ktorá bzučí okolo letiska. Nepáči sa mi, že môj prvý let oneskorí na asfalte 30 minút, bežím k môjmu druhému letu, keď vidím, že lietadlo je stále tam, ale dvere sú zatvorené – a odmietnuté na palube!

Bežal som z môjho prvého letu s mojím ťažkým batohom a veľkými terminálmi s videokamerou 3 do môjho druhého letu. Môj batoh spôsobil, že moje tričko sa dali príliš vysoko, aby bolo vhodné, aby niekto videl. Keď som sa tam dostal, dvere boli zatvorené a pracovník povedal, že som bol prepracovaný? Pamätáte si, keď sa mi to stalo okolo Vianoc?
Moje najnovšie videá

Učenie sa zo zlého behu
Zlé behy sa stanú – tu je návod, ako som sa pohyboval okolo a dozvedel som sa z môjho ďalšieho behu. Tip, ktorý vám pomôže stať sa lepším bežcom tým, že ste neutrálnym pozorovateľom vašich tréningov.

Viac videí

0 sekúnd po 3 minútach, 48 sekúnd

Nahor
Recenzia knihy American Dirt Book
12:07

Živý
00:00
08:21
03:48

Boo. Aký je zmysel byť bežcom, ak nemôžete spustiť svoj let? Automaticky vás zarezervujú, keď si uvedomia, že sa chystáte pristáť príliš blízko, aby ste sa dostali k vášmu ďalšiemu letu. Navrhujem, aby vám umožnili určiť, či ste bežec, keď si kúpite lístok a vložíte „*bežec“ na palubný lístok. Mohol som letieť.

Ospravedlňujeme sa za chvástanie, ale dnes ráno som sa zobudil o 4:30 a do Mississippi sa nedostanem až do 15:30. Aká busta.

Dúfal som, že BWI bude mať ovsené vločky vo vzduchovom termináli USA (predtým som to videl v termináli Delta), ale neurobili to. Kúpil som si trochu mlieka a ovocia a zjedol som ho s obilninami.

Keďže mám čas zabiť, strávil som posledných 30 minút stimulovania okolo letiska Charlotte a pozeral som sa na moje možnosti obeda, aj keď je to len 10:30. Čo ešte mám robiť 5 hodín? Okrem toho, že fotografujete odpadové koše …

Narazil som na Sabarro, ktorý rád mám veľké uhryznutie, keď so mnou Ben cestuje?

Toto miesto jogurtu je pre mňa novým objavom, ale nemyslím si, že to vyskúšam …

Pretože moja jedna pravá láska, Jamba Juice je tu !!! A majú tekvicu Smash! Som posadnutý Jamba Juice a zvykla som si kupovať jednu po každom dlhodobom behu na Long Beach (LBC, pre tých, ktorí vedia, čo sa deje). Dokonca mám držiteľ poznávacej značky „Powered by Jamba Juice“. Som skutočný. Vyskúšajte tekvicu. Urob to.

Takže, ummmm … čo teraz? Myslím, že sa len stretávam na letisku. fantastické?

Uvažujem o zasiahnutí baru a zbytočne premrhávam alebo biť na masážne miesto, ach počkajte – som chudobný. Myslím, že tu zostanem na internete a na chvíľu sa tu hrám!

Vidíme sa neskôr ?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.