Letný beh by mal mať – najlepší výstroj od hlavy po prsty na nohách!

Letné beh by malo mať haves – tu je môj zoznam najlepších bežiacich výstrojov, oblečenia, topánok, palivových pásov, opaľovacích bludov a oveľa viac pre bežcov počas horúcich počasia. Vyskúšajte to a dajte mi vedieť, ak máte nejaké odporúčania, ktoré máte radi!

Tento zoznam som vložil od hlavy až po špičku, takže by som si pamätal počas videa. Pomáha však tiež, keď zabalíte alebo vyrazíte z dverí na beh – vykonajte rýchlu kontrolu celého tela začínajúc pri hlave a choďte dolu svojím telom, aby ste sa uistili, že máte všetko, čo potrebujete pre úžasný beh!
Moje najnovšie videá

Dostal som test Covid-19
Získanie testu koronavírusu – ako to funguje, aké to je, moja skúsenosť a ďalšie. Dostal som konvenčný test a Ben dostal rýchly test Covid-19.

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 16 sekúnd

Nahor
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Živý
00:00
08:21
05:16

Bonusový tip: Včera som počas môjho dlhodobého hľadiska urobil trochu letného hacku. Pozrite sa na to na mojich príbehoch Instagramu – je uložené v obľúbených položkách pod „Hot Temps Running“.

-> Pozrite sa na video na kanáli IGTV REAT Eat Eat Eat!

Letná súprava na prežitie:

1. Sunblock pre tvár – Pre moju tvár používam olej úplne zadarmo, ako je napríklad neutrogena športová tvár Sunblock SPF 70. Získajte tvár konkrétneho oleja úplne bezplatného slnečného žiarenia, aby ste sa vyhli tomu, aby ste sa dostali do očí.

Neutrogena Sport Face Sunblock SPF 70 // Neutrogena Dry Touch Sunblock SPF 100

2. Sunblock pre telo – a pre moje telo používam športové krém na opaľovanie pre svoje ruky a športový slnečný krém pre moje nohy

Banánske lodné športové Sunblock Lotion // Coppertone Sports Sunblock Lotion

Banana Worls Sports Sunblock Spray SPF 50 // Neutrogena Sports Sunblock SPF 70

3. Visor alebo Hat – Milujem pôvodné PRO kompresné priezory, pretože majú veľký okraj. Ale nemyslím si, že ich už predávajú … našťastie golfové alebo unisexové fungujú tiež!

Nike Big Brim Golf Visor // Nike Women’s Aerobill Visor

4. Slnečné okuliare – Milujem športové slnečné okuliare Oakley Women, alebo zábavné farebné – stačí sa uistiť, že majú plnú UV ochranu. <- To je nevyhnutné pre zdravie očí, nielen pre to, aby bolo oveľa príjemnejšie vidieť, keď je na úteku! Dámske slnečné okuliare Oakley nezastaviteľné // dámske slnečné okuliare Oakley 5. Športová podprsenka - Získajte dobrú vhodnú športovú podprsenku, ktorá vám pomôže vyhnúť sa odflácaniu. A to >> Choďte na Road Runner Sports alebo iného obchodu s oblečením, ktoré sa vám hodí správne a urobte nápady na najlepšiu športovú podprsenku pre vaše telo a potreby. Je nevyhnutné, aby ste mali čo najlepšie fit, kvalitnú športovú podprsenku a nechajte ju správne upraviť, aby ste sa vyhli odieňovaniu. Akonáhle budete mať najlepšiu športovú podprsenku pre svoje telo, môžete pridať kĺzanie proti chafingu, ale chcete začať znížením rizika.

Odporúčam športovú podprsenku s nastaviteľnými popruhmi a nastaviteľným uzáverom chrbta.

Toto sú moje obľúbené …

Brooks Sports Bra – Rebound Racer // Brooks Sports podprsenka – jemná forma

6. Bežné vrcholy – Som čudný a rád nosím dlhé rukávy, ktoré pomáhajú zablokovať slnko. Ale pre preteky nosím tanky veľa času.

Rýchla a báječná horná horná hranica s dlhým rukávom // Adidas

7. Bežné šortky – príspevok s mojimi obľúbenými bežeckými šortkami už čoskoro !! Páči sa mi Road Runner Sports // Dankin Now // a niekoľko ďalších značiek, o ktorých sa budeme chovať nabudúce.

8. Spustenie ponožiek-nízke pro-kompresné ponožky alebo iné pownické cvičenie alebo športové ponožky.

Pro Compression Socks // Športové ponožky bez šou

9. Bežecké topánky – držte sa svojich obľúbených bežeckých topánok, ale možno by ste sa o nich starali osobitne, ak sú tak spotené a mokré. Pred tým, ako ich budete nosiť, nezabudnite ich vysušiť, aby ste sa vyhli pľuzgierom.

Beh Tip: Vložte ich na svoje strany pred chladničkou, aby ste pomohli vyschnúť pot.

Brooks bežecké topánky Pure Flow 7 // Brooks bežecké topánky Spustenie

10. Palivo alebo vodný pás – Páči sa mi, že zostať fit bežecký pás, pretože je hrubý a neodráža sa ani šmykľuje. You can use small fuel belt water bottles with it. A tiež milujem malú ručnú fľašu s vodou, ktorú môžete doplniť po ceste ako vreckový výstrel Nathan.

Ručná fľaša na vodu-Milujem Nathanove ručné fľaše s vodou na dlhé zjazdovky alebo beh v horúcom dni. plus the lil holder can store fuel or money to purchase Starburst at 7-11.

Stay fit Running Belt discount Code: repeat

11. spark drink mix for pre-workout, for inside water bottle and post-run hydration.

Spark drink Canister  //  spark drink Stick Packs

12. good attitude – fortunately this is FREE! but you have to make it happen.

Question: got any amazing hot weather running should haves? daj mi vedieť!!

Chime in on Instagram today and tell me your favorite summer running suggestions or gear!

Pošlite mi zošit

62Save

Leave a Reply

Your email address will not be published.