Korka kuracieho pizze

Ahoj! Presne ako sa máš? Bežali ste dnes? Jedol si? Bežali ste pri jedle? Pretože to je skutočná zručnosť – najmä ak jete polievku.

Dnes som bežal a objavil som 5 dolárov na ceste! Pred niekoľkými týždňami som objavil vodičský preukaz. Dnes som objavil päť dolárov.
Moje najnovšie videá

Dostal som test Covid-19
Získanie testu koronavírusu – presne to, ako to funguje, aké to je, moja skúsenosť, ako aj ďalšie. Dostal som konvenčný test, ako aj Ben dostal rýchly test Covid-19.

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 16 sekúnd

Nahor
Predtým, ako sme boli cudzími ľuďmi
09:42

Živý
00:00
08:21
05:16

Čo bude ďalej?

Dúfam, že nie telo!

Možno objavím nového domáceho maznáčika?! Objavil som Vegas v banke – pochopili ste tomu?

Prišiel som dom, ako som mu povedal o mojom objavení, ale nebol ohromený. Vďaka za Nada Cat!

Teraz si povedzme o pizze.

Pizza je najlepšia! Najlepšie najlepšie.

Otázka: Chápete, čo je oveľa lepšie ako pizza?

A: Nič.

Ale možno Channing Tatum, ktorý jesť pizzu s mačkou, je na jednej úrovni.

A chápem, že Caruliflower Pizza Crust si vzala web búrkou. Buďme však pravdiví – je to alternatíva pizze. Nie je to skutočná pizza.

Urobí techniku, keď sa snažíte pozrieť svoje kalórie alebo nejesť 4 celé veľké ďalšie pizze syrov týždenne (hej, neposudzujte!). Toto je zdravá voľba s nižšou kalóriou na kŕmenie túžby po pizze. Rovnako ako áno, tiež sa mi to tiež páči.

Páči sa mi celá pizza … hlboké jedlo, mrazené, falošné, skutočné, horúce, Luke Warm, Costco, 5 -hviezdičková reštaurácia, pizza ostatných ľudí …

Tento recept na pizzu hydiny je jednou z ďalších možností pre vaše zdravé potreby pizze. Kôra je úplne vyrobená z hydiny, takže je nízka sacharidy a bezlepkové. To znamená, že tieto sacharidy môžete využiť na červené víno alebo dezert. Je to všetko o rovnováhe!

Recept na kuraciu pizzu

Na tento účel som využil kožu bez vykostenia hydiny. Rovnako som videl recepty s zemnou hydinou ako kôra. Je to jednoduchšie napísať do okrúhleho kôry, ale potrebuje oveľa viac komponentov, aby ste zostali spolu.

Kôra kuracieho pizze – vyvrhnuté, bez kožné hydinové prsia (1 na osobu), cesnakový prášok, talianske korenie, marinara, syr a ďalšie zálievky na pizzu.

Pokyny: Vyrovnajte hydinové prsia na hrubú 1/2 palca. Desevetus na oboch stranách cesnakom, ako aj talianskym korením. Pečieme rýchlosťou 350 stupňov, kým sa neuvarí s (asi 15 minút na každej strane).

*Rozrezal som silnú časť svojich kúskov, aby som ju odtiaľto vylepšil, a odtiaľ som ich vyrovnal.

Akonáhle je hydina vykonaná, roztiahnite pizzu, syr a zálievky na každej z nich. Poloha pod brojlerom, ako aj dôkladne prezerajte, kým sa neroztopí.

Užite si to!!

OTÁZKA: Akýkoľvek typ odhadov o tom, čo objavím ďalej na úteku?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.